BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO

Czy to Twoja firma?

BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO praca

Kraków

Biuro zajmuje się kompleksowym projektowaniem w zakresie instalacji i sieci sanitarnych.

BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Kraków
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Pruszków
  6. Rzeszów
  7. Turek

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BPI BIURO PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH PAWEŁ DERYŁO - oferty archiwalne

  • Asystent/Asystentka Projektanta Instalacji Sanitarnych

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby na stanowisko:

      Asystenta/Asystentki instalacji sanitarnych.

      Zakres obowiązków

      • Współpraca z Projektantem przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych instalacji wentylacji, ogrzewania, chłodzenia, wodno-kanalizacyjnych, gazowych,
      • Udział w koordynacji międzybranżowej wykonywanych projektów,

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności inżynieria środowiska lub ostatni rok studiów,
      • Znajomość obsługi programów: AutoCAD, pakietu MS Office,
      • Znajomość programów pakietu InstalSoft, Ventpack, Revit,
      • Doświadczenie w projektowaniu instalacji grzewczych i wod-kan,
      • Umiejętność pracy zespołowej,
      • Dobra organizacja pracy,
      • Zaangażowanie i terminowość.

      Oferujemy

      • Pracę przy interesujących projektach
      • Stabilne zatrudnienie
      • Dobrą atmosferę pracy

Pracodawcy w Krakowie