Czy to Twoja firma?

Sofi sp. z o.o. praca

Kraków

Witaj w świecie SofiBeauty, gdzie piękno spotyka się z innowacją w sercu Krakowa. Od naszego założenia 16 lutego 2016 roku, nasza misja skupia się na dostarczaniu wyjątkowych usług kosmetologicznych, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

W SofiBeauty, znajdziesz oazę spokoju, gdzie doświadczeni specjaliści z pasją podchodzą do każdego zabiegu. Nasza oferta to nie tylko laserowe usuwanie owłosienia, ale również skuteczne metody redukcji blizn, rozstępów i zmarszczek. Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by czuć się komfortowo we własnej skórze, dlatego też oferujemy zabiegi poprawiające elastyczność i redukujące cellulit.

Technologia stoi u podstaw naszych działań. Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które gwarantują bezpieczeństwo i wysoką efektywność zabiegów. Nasze metody są nieinwazyjne, co pozwala klientom na szybki powrót do codziennych aktywności.

Nasza jednoosobowa ekipa to specjaliści, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że zaufanie, które nam okazujesz, jest równie ważne jak wyniki, które oferujemy. Dlatego też każdy zabieg jest poprzedzony szczegółową konsultacją, podczas której omawiamy Twoje oczekiwania i dobieramy odpowiednią metodę działania.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności w Krakowie i z tego, że możemy wpływać na poprawę jakości życia naszych klientów. Choć nasza historia jest jeszcze krótka, jesteśmy przekonani, że nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, pozwolą nam na dalszy rozwój i zdobywanie zaufania jeszcze większej liczby osób szukających profesjonalnej opieki kosmetologicznej.

Zapraszamy do SofiBeauty – miejsca, gdzie piękno i technologia idą w parze, a Ty możesz cieszyć się trwałymi i widocznymi efektami.

Sofi sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Kraków
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Sofi sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sofi sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa Sofi sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Sofi sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Skawina
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Sofi sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierownik atrakcji w centrum rozrywki

    • 25-38 zł / godz.
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Jeśli, jesteś zainteresowany rozwojem w branży zarządzania ludźmi, kochasz atrakcje rozrywkowe i komunikujesz się w języku polskim, rosyjskim, angielskim i ukraińskim, ta praca jest dla Ciebie.

      Centrum rozrywki "House of attractions", Kraków, ul.Grodzka 2,14,48.

      "House of attractions" to 3 lokale rozrywkowe w samym centrum Krakowa.

      Lokalizacja przy ulicy Grodzkiej 2 oferuje labirynt laserowy, taśmowy, VR full immersion, kino 7D.

      Lokalizacja przy ulicy Grodzkiej 14 to labirynt lustrzany, pokój nieskończoności, 3D kolejka górska.

      A przy Grodzkiej 48 mieści się Muzeum żywych motyli. Atrakcje dla dorosłych i dzieci, dla mieszkańców i gości Krakowa.

      Oferujemy stałą, dynamiczną i ciekawą pracę. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie

      Zakres obowiązków

      • zarządzanie atrakcjami oraz zespołem
      • dbanie o estetykę i klimat przestrzeni
      • otwartość i swoboda w rozmowach z klientami
      • rozliczanie czasu pracy personelu
      • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji, raportów
      • utrzymanie atrakcji i wszelkiego rodzaju urządzeń w pełnej sprawności
      • szkolenie nowego personelu

      Wymagania

      • znajomość języków – język polski wymagany A2-B1, rosyjski wymagany A2-B1, ukraiński A2-B1
      • znajomość programów ms office, dobra obsługa komputera
      • mile widziane wykształcenie wyższe
      • umiejętności zarządzania ludźmi
      • wysokie umiejętności komunikacyjne
      • doskonałe zdolności organizacyjne i dbałość o szczegóły
      • otwartość na wyzwania, komunikatywność, działalność

      Oferujemy

      • oficjalne, stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie
      • wynagrodzenie: 25-30 zł za godzinę netto
      • grafik pracy – 4-5 dni w tygodniu od 10:00 do 21:00
      • miejsce pracy – Centrum rozrywki "House of attractions", Kraków, ul.Grodzka 2,14,48
      • zdobywanie unikalnych doświadczeń w obszarze marketingu wydarzeń
      • podnoszenie kompetencji w zakresie zarządzania projektami
      • doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy
      • brak dress code’u

Pracodawcy w Krakowie