Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI praca

Warszawa
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja nieruchomości

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. płac, obsługi księgowej lokali użytkowych

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MARYSIN WAWERSKI
    • 3 300 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - obsługa systemu płacowego
      - sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS
      - obsługa księgowa lokali użytkowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie (ekonomia, rachunkowość), znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, doświadczenie w zakresie płac. Obowiązki: - obsługa systemu płacowego - sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS - obsługa księgowa lokali użytkowych *Praca w wymiarze 0,75 etatu (3300 zł brutto) - od 02.08.2021 roku do 31.12.2021 roku, cały etat (4400 zł brutto) - od 01.01.2022 roku [Zgłoszenia: sekretariat@smmarysin.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie