Czy to Twoja firma?

Rowery Embassy, Anna Duda praca

Warszawa

  1. FGGGGGWarszawska marka rowerowa Embassy, poszukuje osoby, która dołączyły do naszego młodego, zgranego zespołu. Jesteśmy marką znaną na rynku, która powstała z pasji do podróży i amerykańskiej popkultury.

Opis

Warszawska marka rowerowa Embassy, poszukuje osoby, która dołączyły do naszego młodego, zgranego zespołu. Jesteśmy marką znaną na rynku, która powstała z pasji do podróży i amerykańskiej popkultury.

Opis

Rowery Embassy, Anna Duda najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Rowery Embassy, Anna Duda

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rowery Embassy, Anna Duda

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rowery Embassy, Anna Duda

Siedziba główna

Praca Rowery Embassy, Anna Duda - oferty archiwalne

  • Zatrudnię do pracy przy produkcji rowerów

    Rowery Embassy, Anna Duda
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Opis Warszawska marka rowerowa Embassy, poszukuje osoby, która dołączyły do naszego młodego, zgranego zespołu. Jesteśmy marką znaną na rynku, która powstała z pasji do podróży i amerykańskiej popkultury.

      Zakres obowiązków

      Szukamy fajnej, kreatywnej, kontaktowej osoby, która nie boi się wyzwań, ze zdolnością do samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy wielozadaniowej. Niezbędne do pracy jest prawo jazdy oraz zdolności techniczno manualne. Praca częściowo w magazynie, na granicy Warszawa - Piaseczno, oraz w sklepie w centrum Warszawy.

      Wymagania

      Poprosimy o przesłanie CV:

      - osoby z prawo jazdy

      - z umiejętnością podstawowej obsługi komputera

      - excel, word, poczta

      - osoby z pozytywnym nastawieniem.

      Oferujemy

      stałe zatrudnienie

      szkolenie

      pracę w fajnym teamie

Pracodawcy w Warszawie