Czy to Twoja firma?

Talent Place praca

Kraków

Jesteśmy Talent Place – Twoim przewodnikiem w świecie nowoczesnej rekrutacji. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2016 roku w malowniczym Krakowie, a nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, bo aż 30 lat współpracy z branżą technologiczno-informatyczną. W Talent Place łączymy tradycję z innowacją, co pozwala nam być liderem na rynku – serwis Clutch uznał nas za najlepszą firmę rekrutacyjną na świecie.

Nasza specjalność to rekrutacja, ale nie taka zwyczajna. Tworzymy społeczność profesjonalnych rekruterów i stosujemy metodę talent pooling, aby łączyć najlepszych kandydatów z firmami, które pragną ich talentów. Zatrudniamy od 51 do 200 osób, które codziennie pracują nad tym, by rekrutacja była dla Ciebie jak najbardziej efektywna i przyjemna.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności – nasze biura w Nowym Jorku i Berlinie świadczą o globalnym zasięgu naszych działań. Nasze innowacyjne podejście do rekrutacji, pracy zdalnej oraz procesów HR sprawia, że często dzielimy się naszą wiedzą w mediach, będąc ekspertami w swojej dziedzinie.

W Talent Place wierzymy, że każdy ma talent, który zasługuje na odkrycie. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu, pomagamy firmom znaleźć idealnych pracowników, a kandydatom – miejsca, w których będą mogli rozwijać swoje pasje. Zapraszamy Cię do świata Talent Place, gdzie innowacja spotyka się z doświadczeniem, a rekrutacja staje się sztuką.

Talent Place najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kraków
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Talent Place

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Talent Place

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ( PS ) Praca przy montażu

    SGP APT Sp. z o.o.
    • 4 500-5 000 zł netto / mies.
    • Chocicza Mała
    • umowa o pracę tymczasową
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Monter instalacji tryskaczowej (Sprinkler)

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Serwisant Mobilny

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Poznań
    Wygasa

Mapa Talent Place

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Talent Place
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Jaworzno
  5. Strzelin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Talent Place - oferty archiwalne

  • Monter/Spawacz

    • Konin
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy kandydata na stanowisko: Monter z umiejętnością spawania.

      Zakres obowiązków

      • montaż basenów ze stali nierdzewnej
      • montaż i spawanie gotowych elementów basenowych
      • wyjazdy w zespole 3 monterów i montaż na terenie całej Polski

      Wymagania

      • monter, wykształcenie techniczne mile widziane
      • doświadczenie spawalnicze np. w firmie produkcyjnej
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • umiejętność korzystania z elektronarzędzi np. wiertarka, szlifierka kątowa
      • zamieszkanie w Koninie lub okolicach
      • mile widziane prawo jazdy kat. B
      • mile widziane uprawnienia do spawania metodą TIG (WIG)

      Oferujemy

      • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
      • 13 pensja (dla osób po przepracowanym całym roku lub w pierwszym roku proporcjonalnie do ilości przepracowanych miesięcy)
      • premia uznaniowa w maksymalnej wysokości 14 pensji
      • płatne delegacje
      • odbiór nadgodzin w postaci dni wolnych
      • prywatna opieka medyczna
      • grupowe ubezpieczenie na życie
      • paczki dla dzieci z okazji świąt
      • spotkania firmowe w zależności od sytuacji pandemicznej

Pracodawcy w Krakowie