CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J.

Czy to Twoja firma?

CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J. praca

Kraków

CadXpert jest Autoryzowanym Resellerem produktów czołowych światowych producentów systemów do druku 3D. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętych technologiach 3D związanych z projektowaniem, prototypowaniem, inżynierią odwrotną, produkcją i prezentacją produktów.

Jesteśmy profesjonalistami również w obszarze wdrożeń systemów 3D CAD/CAM/CAE oraz skanerów 3D. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę: opieka gwarancyjna i pogwarancyjna, wsparcie techniczne, wdrożenia, uruchomienia oraz szkolenia.

CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J.

Siedziba główna

CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Częstochowa
  4. Gliwice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca CADXPERT P. GURGA M. DUKAT SP. J. - oferty archiwalne

  • MODELARZ, MAKIECIARZ, POMOCNIK- DRUK 3D, ASYSTENT DRUKU 3D

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

      Modelarz, Makieciarz, Pomocnik- druk 3D, Asystent druku 3D

      Jesteśmy liderami w stale rozwijającej się branży nowych technologii (projektowanie, skanowanie i drukowanie 3D). Przez lata budowaliśmy ofertę, bazując wyłącznie na rozwiązaniach czołowych producentów, co przełożyło się na sukces firmy. Dzięki temu możemy zapewnić atrakcyjne warunki pracy w młodym, zaangażowanym Zespole.

      Dołącz do nas!

      Zakres obowiązków

      • obróbka drukowanych modeli (myjka ciśnieniowa, obróbka manualna: szlifowanie, polerowanie, lakierowanie, klejenie)
      • składanie makiet
      • obsługa drukarek 3D
      • kontrolowanie jakości wydruków
      • optymalizacja procesu druku 3D
      • obsługa wysyłek kurierskich

      Wymagania

      • wysokie zdolności manualne oraz poczucie estetyki
      • dobra organizacja pracy
      • sumienność
      • dyspozycyjność
      • mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej
      • szereg wyzwań i możliwości poszerzania kompetencji
      • świetną atmosferę w zaangażowanym zespole
      • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
      • pakiet benefitów, opieki medycznej i pakiet socjalny
      • szkolenia podnoszące twoje umiejętności
      • narzędzia niezbędne do pracy
  • SALES&APPLICATION SPECIALIST – DRUK 3D

    • Kraków
    • Sales&Application Specialist – druk 3D

      miejsce pracy: Kraków (możliwość pracy zdalnej)

      • Realizacja celów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z obecnymi i z potencjalnymi klientami.
      • Spotkania z klientami w celu poznania ich potrzeb, planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska), możliwe wyjazdy zagraniczne.
      • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów.
      • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych.
      • Prezentowanie firmy na targach branżowych.
      • Systematyczne raportowanie swojej pracy.

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
      • Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych.
      • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
      • Dobra organizacja pracy, wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów
      • Prawo jazdy kat. B
      • Komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności, uprzejmości, profesjonalizmu w działaniu
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego (inne języki mile widziane)
      • Gotowości do wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość systemu premiowego uzależniona od wyników pracy).
      • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży.
      • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności.
      • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych.
      • Możliwość awansu.
      • Benefity: system prywatnej opieki zdrowotnej i kartę MuliSport.

Pracodawcy w Krakowie