NG Connect Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

NG Connect sp. z o.o. praca

Warszawa

Firma NG CONNECT od 20 lat z sukcesem zajmuje się branżą telekomunikacyjną.

Dzięki współpracy z nami uzyskasz autoryzację P4 i możliwość pracy dla dużej prestiżowej firmy PLAY.

NG Connect Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NG Connect Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NG Connect Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    TKM sp. z o.o.
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy Opiekun Klienta

    LAVA GROUP S.C.
    • 6 000-6 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

    BOWIM S.A.
    • Warszawa
    Dodana

Mapa NG Connect Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca NG Connect Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta Biznesowego Play

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, lub wyrażasz gotowość do założenia działalności gospodarczej i porzucenia etatu na rzecz satysfakcji finansowej oraz samodzielnego zarządzania i decydowania o czasie pracy, zostań

      Doradcą Klienta Biznesowego Play.

      Zakres obowiązków

        • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play

        • Doradztwo Klientom Biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty

        • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku

        • Prowadzenie negocjacji handlowych

        • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami Operatora

        • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w Play

      Wymagania

        • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do założenia firmy

        • Doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym

        • Umiejętność budowania dobrych relacji

        • Dobra organizacja czasu pracy i gotowość do pracy w terenie

        • Samodzielność oraz staranność

        • Prawo jazdy kat. B i samochód

      Oferujemy

        • Współpracę na podstawie Umowy Dealerskiej

        • Wysokie stawki prowizyjne

        • Atrakcyjny, wyróżniający się na rynku system premiowy

        • Dostęp do bazy klientów

        • Wyspecjalizowane Call Cener wspierające pozyskiwanie nowych klientów

        • Stałe wsparcie i opiekę koordynatora

        • Liczne konkursy i systemy motywacyjne

        • Profesjonalne szkolenie wdrażające

        • Cykliczne szkolenia dokształcające

Pracodawcy w Warszawie