Czy to Twoja firma?

Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej praca

Warszawa

W sercu Warszawy, przy ulicy Karowej, stoi budynek, który od ponad wieku jest świadkiem niesienia pomocy i nadziei – to Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej. Nasza historia sięga roku 1912, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi jako dom porodowy dla samotnych panien. Z biegiem lat, nasz szpital rozrósł się, modernizując swoje obiekty i poszerzając zakres oferowanych usług, by sprostać rosnącym potrzebom pacjentów. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasza placówka jest zakładem najwyższego poziomu referencyjności. To tutaj, w naszych murach, łączymy tradycję z nowoczesnością, oferując szeroki zakres operacji ginekologicznych, w tym zaawansowane techniki laparoskopowe oraz najnowsze metody chirurgiczne i terapeutyczne dostępne na świecie. Nasz zespół to ponad 500 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce i umiejętności w troskę o zdrowie i życie naszych pacjentów – to nasza naczelna wartość, która przyświeca nam od początku naszej działalności. Innowacyjność jest wpisana w DNA naszego szpitala. To my jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy podczas porodu próżnociąg położniczy oraz wprowadziliśmy do praktyki klinicznej aparat ultrasonograficzny. Jesteśmy również prekursorami systemu rooming-in, który umożliwia noworodkom pozostanie z matkami przez całą dobę, wspierając w ten sposób pierwsze chwile ich wspólnej drogi. Nasza placówka to nie tylko szpital, ale również Specjalistyczna Poliklinika z pełnym zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym. Jako organizacja non-profit, skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług medycznych, co potwierdza nasz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN- EN ISO 9001:2015-10. Nasz nowoczesny 12 stanowiskowy OITN (Oddział Intensywnej Terapii Noworodków) to kolejny dowód na to, że jesteśmy liderem w dziedzinie opieki nad najmłodszymi. W Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej każdy pacjent jest dla nas najważniejszy. Zapewniamy nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale także wsparcie i empatię, które są niezbędne w procesie leczenia i powrotu do zdrowia. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie każdy znajdzie pomoc, opiekę i najnowsze rozwiązania medyczne. Razem tworzymy historię, która każdego dnia wzbogaca się o nowe, szczęśliwe zakończenia.

Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej

Siedziba główna

Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych (faktury,wyciągi bankowe,raporty kasowe)
      - analiza rachunków
      - prowadzenie rejestracji sprzedaży i sporządzanie deklaracji VAT
      - gospodarka magazynowa

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
      • Uprawnienia: księgowy
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (ekonomiczne), 2 miesiące doświadczenia zawodowego, znajomośc programów księgowych, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych (faktury,wyciągi bankowe,raporty kasowe) - analiza rachunków - prowadzenie rejestracji sprzedaży i sporządzanie deklaracji VAT - gospodarka magazynowa [Zgłoszenia: zielinskam@poczta.szpitalkarowa.pl, 22 596 61 87, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Warszawie