Czy to Twoja firma?

Phenicoptere sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Phenicoptere, innowacyjną firmą kosmetyczną z Warszawy, która od lat inspiruje się pięknem i prostotą w codziennej pielęgnacji skóry. Naszą misją jest zmiana życia naszych klientów – pragniemy, aby każdy mógł cieszyć się wysokiej jakości produktami, które są nie tylko proste i wygodne w użyciu, ale przede wszystkim innowacyjne i skuteczne.

Nasza oferta to przede wszystkim produkty kosmetyczne, które zrewolucjonizowały rynek – nasza rękawiczka do demakijażu GLOV to hit, który podbił serca użytkowników w ponad 60 krajach na całym świecie. Współpracujemy z ekspertami i niezależnymi jednostkami badawczymi, aby każdy nasz produkt był synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Nasze innowacje poddajemy rygorystycznym testom, co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty Cruelty Free oraz Vegan.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty nie tylko pięknie wyglądają i są niezwykle funkcjonalne, ale również wpisują się w ideę 3R (Reduce, Reuse, Recycle). To nasz sposób na minimalizację negatywnego wpływu na środowisko i promowanie zrównoważonego rozwoju. Nasze akcesoria do codziennej pielęgnacji skóry są alternatywą dla chemicznych kosmetyków i przyczyniają się do redukcji zanieczyszczeń.

W Phenicoptere wierzymy, że każdy ma prawo do pięknej i zdrowej skóry. Dlatego nasze produkty są dostępne dla szerokiego grona odbiorców, niezależnie od ich potrzeb i preferencji. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie innowacja spotyka się z troską o Ciebie i naszą planetę. Razem możemy tworzyć piękno w zgodzie z naturą.

Phenicoptere Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Phenicoptere Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Phenicoptere Sp. z o.o.

Mapa Phenicoptere Sp. z o.o.

Siedziba główna

Phenicoptere Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Phenicoptere Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Nowy Dwór Mazowiecki
  6. Radom
  7. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Phenicoptere Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Export Manager

    Phenicoptere sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Twój zakres obowiązków:CRM:
      • Współpraca z kluczowymi klientami na rynku europejskim i eksportowym w zakresie sprzedaży marek GLOV, Delete Makeup, OEM
      • Przyjmowanie i realizowanie zamówień wspólnie z działem logistycznym
      • Motywowanie klientów do realizacji zaplanowanych targetów
      • Optymalizowanie rentowności aktualnych klientów
      • Sporządzanie analiz sprzedaży klientów
      • Negocjowanie, wsparcie marketingowe w sieciach handlowych
      NEW BUSINESS DEVELOPMENT:
      • Badanie potencjalnych rynków, budowanie strategii pokrycia rynku
      • Poszukiwanie najlepszych partnerów do sprzedaży posiadanych marek
      • Skuteczne docieranie do partnerów z ofertą
      • Negocjowanie warunków handlowych i planów marketingowych
      • Uczestniczenie w zagranicznych targach i spotkaniach biznesowych
      TRADE MARKETING:
      • Planowanie i organizowanie akcji trade marketingowych wspierających sprzedaż
      • Planowanie i tworzenie wsparcia POS dla klientów wspólnie z działem graficznym
      • Tworzenie całorocznych planów trade marketingowych dla klientów, wspólnie z działem marketingowym
      • Wzmacnianie rotacji produktów zaplanowanymi działaniami
      CZEGO OCZEKUJEMY?
      • Min. 2 letniego doświadczenia w FMCG lub rynku kosmetycznym na stanowisku sprzedawcy export
      • Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
      • Mocnego focusa na wyniki sprzedażowe
      • Samodzielności, wydajnej pracy, deadline-oriented, proaktywnej postawy
      • Doświadczenia we współpracy z dużymi sieciami handlowymi
      • Strategicznego myślenia 360 stopni
      • Mocno rozwiniętych umiejętności analitycznych, negocjacyjnych, wiedzy marketingowej
      • Komunikatywności, proaktywności w podejmowaniu wyzwań i nastawienia na cel
      • Bardzo dobrej znajomości MS OFFICE (Excel, Powerpoint, World), WRIKE
      • Absolutnie biegłej znajomości języka angielskiego, (95% wykonywanej pracy jest w języku angielskim)
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o bardzo dużym potencjale wzrostowy
      • Pracę z produktami najwyższej jakości. Tworzymy produkty na globalnym innowacyjnym poziomie
      • Jasną ścieżkę kariery oraz udział w projektach pozwalających na ciągły rozwój i spełnienie zawodowe
      • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie zespołu profesjonalistów
      • System kursów i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
      • Kartę Multisport oraz Medicover
      • Możliwość pracy zdalnej

Pracodawcy w Warszawie