Czy to Twoja firma?

Aleksandra Wdowicz praca

Warszawa

Branża Ubezpieczeniowa

Aleksandra Wdowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Aleksandra Wdowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aleksandra Wdowicz

Mapa Aleksandra Wdowicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Aleksandra Wdowicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Aleksandra Wdowicz - oferty archiwalne

  • Agent Ubezpieczniwy, doradca klienta

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • W związku z rozbudową zespołu sprzedażowego poszukuję osoby na stanowisko doradcy klienta.

      Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub chęci do nauki, rozwoju i pracy – aplikuj

      Zakres obowiązków

      • Kontakt z klientem
      • Przedstaiwnei oferty
      • Sprzedaz usług
      • Podtrzymanie relacji
      • Dbanie o dokumentacje

      Wymagania

      • wykształcenia minimum średniego – warunek konieczny
      • swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych - posługiwania się poprawną polszczyzną
      • wysokiej kultury osobistej
      • wysokiej skuteczności działania
      • umiejętności budowania relacji
      • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej
      • uczciwości, solidności i zaangażowania w pracy
      • wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
      • samodzielności, ambicji i motywacji do osiągania celów
      • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
      • działalności gospodarczej lub chęci jej założenia
      • zaświadczenia o niekaralności

      Oferujemy

      • podstawa 1200 zł - 5 000 zł + wysokie prowizje od każdej sprzedaży

      • bonus na start 2500 zł

      • bogata oferta benefitów: Ubezpieczenie Grupowe, Pakiet medyczny, Karta Multisport, program emerytalny

      • bazę potencjalnych klientów do kontaktu

      • praca w biurze przy al. Jerozolimskich lub zdalnie

      • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i szeroki pakiet szkoleń sprzedażowych w kolejnych etapach kariery

      • wsparcie Menedżera zarówno we wdrożeniu w obowiązki jak i przy pozyskiwaniu własnych klientów

      • praca w młodym i ciekawym zespole

      • bonus wdrożeniowy (za szkolenie i aktywności 2500 zł)

      • współpracę B2B (własna działalność gospodarcza)

Pracodawcy w Warszawie