EKORADCY

Czy to Twoja firma?

EKORADCY praca

Kraków

Jesteśmy EKORADCY, zlokalizowani w sercu Krakowa, gdzie od 2010 roku z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa energetycznego. Nasza specjalność to profesjonalne doradztwo w wyborze źródeł energii i prądu, z naciskiem na rozwiązania przyjazne dla środowiska i ekonomicznie korzystne.

Naszym klientom oferujemy nie tylko pomoc w uzyskaniu dotacji, ale również wsparcie w wyborze najlepszego dostawcy oraz asystę w przebrnięciu przez wszelkie formalności. Wyróżnia nas obiektywizm i niezależność – to wartości, które są dla nas fundamentem w budowaniu trwałych i wartościowych relacji z klientami.

Nasze ekologiczne podejście i wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają nam na oferowanie obiektywnych i przemyślanych wyborów, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów i środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do promowania zrównoważonego rozwoju i ekologicznych innowacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w dziedzinie doradztwa energetycznego. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której energia jest czysta, efektywna i dostępna dla każdego.

EKORADCY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy EKORADCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKORADCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. sprzedaży

    Sell-Glass sp. z o.o.
    • Władysławowo
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Obsługa klienta- lada mięsna Gdańsk

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 29-29 zł brutto / godz.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    Polecana
    Wygasa

Mapa EKORADCY

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
EKORADCY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Sucha Beskidzka
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca EKORADCY - oferty archiwalne

  • EKORADCA -Doradca Klienta Indywidualnego - FOTOWOLTAIKA

    EKORADCY
    • Gdynia
    • pełny etat
    • EKORADCY.PL – wiodąca firma na rynku odnawialnych źródeł energii, oferująca nowoczesne produkty energetyczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, szuka ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do udziału w ekspansji rozwiązań OZE na polskim rynku.

      Zakres obowiązków

      · Doradztwo techniczne,

      · Analiza potrzeb klienta,

      · Uczestnictwo w umówionych przez Call Center spotkaniach,

      · Prowadzanie prezentacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi,

      · Przygotowanie ofert i kosztorysów,

      · Obsługa administracyjna projektów.

      Wymagania

      · Umiejętności prowadzenia prezentacji,

      · Analitycznego podejścia i organizacji czasu pracy,

      · Posiadania prawa jazdy kat. B,

      · Zainteresowania tematyką OZE,

      · Umiejętności planowania,

      · Komunikatywności, sumienności

      Oferujemy

      · Po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę,

      · Wynagrodzenie podstawowe (3 500 – 5 000 zł), + premia bez górnego limitu,

      · Systematyczne szkolenia,

      · Wyposażenie w narzędzia,

      · Komfortowe warunki pracy,

      · Praca w zgranym zespole.

Pracodawcy w Krakowie