Justal Trade

Czy to Twoja firma?

Justal Trade praca

Kraków

Jesteśmy Justal Trade, Twoim zaufanym partnerem w świecie outsourcingu i rekrutacji. Nasza siedziba znajduje się w sercu Krakowa, a nasza specjalność to łączenie talentów z Ukrainy oraz innych krajów spoza Unii Europejskiej z firmami poszukującymi wykwalifikowanych pracowników. Rozumiemy wyzwania, jakie niesie ze sobą legalne zatrudnienie, dlatego oferujemy kompleksowe usługi – od rekrutacji, przez legalizację pobytu, aż po zakwaterowanie i transfer.

Nasze działania opierają się na współpracy z przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji i wieloletniej historii. Chociaż nie dysponujemy szczegółowymi danymi dotyczącymi naszej historii, to nasza obecność na rynku jest solidna i stabilna, co potwierdza wsparcie finansowe, jakie otrzymaliśmy w ramach projektu "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość".

W Justal Trade stawiamy na jakość i satysfakcję zarówno pracowników, jak i pracodawców. Wierzymy, że motywacja i dobre warunki pracy są kluczem do sukcesu. Nasze usługi są certyfikowane, co jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiego standardu obsługi. Choć nie mamy wyraźnie sformułowanej misji i wartości, nasze działania codziennie potwierdzają, że priorytetem jest dla nas zadowolenie i dobro naszych klientów.

Dzięki naszej międzynarodowej obecności, jesteśmy w stanie zaoferować pracodawcom dostęp do szerokiego grona potencjalnych pracowników, a kandydatom – szansę na stabilne i legalne zatrudnienie w Polsce. Nasza przewaga konkurencyjna może nie być zdefiniowana w danych, ale jest odczuwalna w każdej usłudze, którą świadczymy.

W Justal Trade, każdy dzień to nowa historia sukcesu, którą piszemy razem z naszymi klientami. Dołącz do nas i przekonaj się, jak możemy wspólnie osiągnąć Twoje cele zawodowe i biznesowe.

Oferty pracy Justal Trade

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Justal Trade

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Justal Trade

Siedziba główna

Praca Justal Trade - oferty archiwalne

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW BIZNESOWYCH/SPRZEDAŻY USŁUG OUTSOURCINGU

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • JUSTAL TRADE z siedzibą w Krakowie to firma posiadająca niemal dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu pracowniczego. Zatrudniamy pracowników z różnych branż (m.in. konstrukcji metalowych, automotive, budowlanej, usługowej) na terenie całej Polski. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i kontrahentom, z którymi współpracujemy.

      W związku z prężnym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

      Zakres obowiązków

      • oferowanie i aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
      • systematyczne budowanie i zarządzanie bazą klientów
      • fachowe doradztwo, praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz przygotowywanie końcowej kalkulacji kosztów
      • przygotowanie i nadzór nad realizacją umów handlowych
      • ścisła współpraca z pozostałym zespołem pracowników biura
      • raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku conajmniej 3 lata
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na rezultat końcowy
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
      • umiejętność samodzielnej pracy, samodyscyplina i zaangażowanie
      • obsługa pakietu MS Office

      Oferujemy

      • stabilną i rozwojową współpracę
      • wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
      • narzędzia pracy:samochód, laptop, telefon
      • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
      • duża samodzielność i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów
      • instruktaż i wsparcie pozostałych pracowników firmy

Pracodawcy w Krakowie