Czy to Twoja firma?

Logfret Poland sp. z o.o. praca

Warszawa

Logfret Poland Sp. z o.o.

Logfret to międzynarodowa firma spedycyjna posiadająca 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Wiemy, że każda przesyłka to zarówno wysiłek włożony w wyprodukowanie wysyłanego towaru jak i oczekiwania jego odbiorcy. To właśnie dzięki tej zasadzie cieszymy się dobrą marką, realizując dla naszych Klientów bezpieczne i konkurencyjne przewozy towarów drogą lądową, powietrzną lub morską

Logfret Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy Logfret Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Logfret Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Logfret Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Logfret Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Lubsko

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Logfret Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent/ka Spedytora Morskiego lub Kolejowego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Logfret Poland Sp. z o.o.

      Logfret to międzynarodowa firma spedycyjna posiadająca 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Wiemy, że każda przesyłka to zarówno wysiłek włożony w wyprodukowanie wysyłanego towaru jak i oczekiwania jego odbiorcy. To właśnie dzięki tej zasadzie cieszymy się dobrą marką, realizując dla naszych Klientów bezpieczne i konkurencyjne przewozy towarów drogą lądową, powietrzną lub morską. Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka Spedytora Morskiego lub Kolejowego

      Zakres obowiązków

      • Praca w systemie: uzupełnienie danych do przesyłek morskich pełnokontenerowych oraz drobnicowych
      • Monitorowanie przesyłek oraz aktualizowanie systemu
      • Wystawianie morskich listów przewozowych
      • Wystawianie faktur
      • Ubezpieczanie przesyłek
      • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

      Wymagania

      • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
      • Biegła znajomość języka polskiego
      • Dobra znajomość programu EXCEL
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Chęć uczenia się i zaangażowanie
      • Mile widziana znajomość procesów spedycyjnych

      Oferujemy

      • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
      • Możliwość szkoleń

Pracodawcy w Warszawie