OptiBuy Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

OptiBuy sp. z o.o. praca

Warszawa

OptiBuy Sp. z o. o. to międzynarodowa, dynamicznie rozwijającą się firma wdrożeniowo- konsultingowa. Zajmujemy się optymalizacją kosztów zakupów oraz wdrażaniem narzędzia IT w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw. Szukamy pracowników, których umiejętności zasilą zespół jednej z głównych linii biznesowych OptiBuy - kompleksowego wdrażania innowacyjnego systemu IT – Ivalua Buyer (www.ivalua.com) dla klientów biznesowych. Wyznajemy zasadę, że praca powinna dawać ludziom satysfakcję. Wiemy też, że znalezienie odpowiedniego dla siebie miejsca wymaga czasu i odpowiedniego ukierunkowania przez bardziej doświadczonych kolegów. Każdy pracownik przychodzi do nas po to aby się rozwinąć. Stawiamy na Twój rozwój, gdyż z niego czerpiemy satysfakcję, a nasi klienci korzyści!

OptiBuy Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy it (informatyka)

Oferty pracy OptiBuy Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OptiBuy Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OptiBuy Sp. z o. o.

Siedziba główna

OptiBuy Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Chodziez

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca OptiBuy Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • ANALITYK SYSTEMOWY - Katowice - praca zdalna

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • MISJA FIRMY

      Wyznajemy zasadę, że praca powinna dawać ludziom satysfakcję. Wiemy też, że znalezienie odpowiedniego dla siebie miejsca wymaga czasu i odpowiedniego ukierunkowania przez bardziej doświadczonych kolegów. Każdy pracownik przychodzi do nas po to aby się rozwinąć. Stawiamy na Twój rozwój, gdyż z niego czerpiemy satysfakcję, a nasi klienci korzyści!

      Zakres obowiązków

      • Kontakt z klientem docelowym w celu zrozumienia potrzeb i opracowania specyfikacji systemu
      • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
      • Konfiguracja systemu Ivalua Buyer zgodnie z zatwierdzoną specyfikacją
      • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
      • Analiza błędów i przygotowanie propozycji ich rozwiązania
      • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu po stronie klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - preferowane kierunki: informatyczne, ekonomiczne
      • Znajomość relacyjnych baz danych (T-SQL, PL/SQL)
      • Doświadczenie w pisaniu i analizowaniu zapytań SQL
      • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych systemów IT (minimum 1 rok)
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie)
      • Postawa z orientacją na wyniki/osiągnięcia i wytrwałością w dążeniu do celu
      • Umiejętność pracy w zespole i innowacyjnym podejściem do wyzwań

      Mile widziane:

      • doświadczenie w budowie interfejsów i pracy z plikami XML
      • znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      • Udział w realizacji międzynarodowych projektów wdrożeniowych
      • Możliwość ciągłego rozwoju i pracę w miłej atmosferze
      • Wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy z systemem Ivalua Buyer
      • Zajęcia z języka angielskiego/niemieckiego
      • Kartę Multisport
      • Opiekę medyczną

Pracodawcy w Warszawie