Czy to Twoja firma?

Sto Sp. z o.o. praca

Warszawa

Firma Sto w ścisłej współpracy ze swoimi partnerami rynkowymi rozwija innowacyjne, funkcjonalne produkty i systemy do kształtowania zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych elementów i powierzchni budynków. Zapewniamy przy tym fachowe doradztwo, we wszystkich kwestiach technicznych związanych z wykończeniem budynków.

Sto Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Sto Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sto Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sto Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Sto Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Sto Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

        • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
        • obsługa wózka widłowego
        • właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie produktów w magazynie
        • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
        • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy

      Wymagania

      • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie
      • uprawnienia operatora wózków widłowych (warunek konieczny)
      • wykształcenie minimum zawodowe
      • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę jednozmianową
      • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie)
      • świetną atmosferę w pracy i zgrany zespół
      • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Pracodawcy w Warszawie