Czy to Twoja firma?

Biuro Zarządzania Projektami sp. z o.o. praca

Kraków

W samym sercu Krakowa, miasta o bogatej historii i dynamicznie rozwijającym się sektorze biznesowym, znajduje się nasze Biuro Zarządzania Projektami. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego wyzwania. Nasza firma, choć niewielka liczebnie, bo zatrudniająca od 2 do 10 osób, to wielka duchem i ambicją.

Nasza misja jest prosta, a zarazem niezwykle ważna – chcemy udzielać profesjonalnej i kompleksowej pomocy przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoje biznesy. Rozumiemy, jak skomplikowany i czasochłonny może być proces aplikowania o środki na rozwój, dlatego z nami możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie – od identyfikacji potrzeb, przez przygotowanie dokumentacji, aż po finalizację projektu.

Specjalizujemy się w doradztwie, pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorstw, zarządzaniu projektami oraz księgowości. Wszystko to robimy z myślą o innowacyjności, która jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie. Jesteśmy na bieżąco z możliwościami finansowania, które mogą wspierać nowatorskie rozwiązania – zarówno z funduszy krajowych, jak i unijnych.

Co nas wyróżnia? Nasza firma posiada unikalną wiedzę na temat przekształceń spółek oraz jest zorientowana w funkcjonowaniu inwestycji typu venture capital. To daje nam przewagę w rozumieniu potrzeb i możliwości naszych klientów, którzy chcą nie tylko pozyskać finansowanie, ale również zrozumieć i wykorzystać potencjał rynku kapitałowego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności w Polsce. Każdy projekt to dla nas nowa historia sukcesu, którą współtworzymy z naszymi klientami. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.

Mapa Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KOORDYNATOR PROJEKTÓW

    Biuro Zarządzania Projektami Sp. z o.o.
    • Ostrów Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

      KOORYNATOR PROJEKTÓW

      Zakres obowiązków

      TWOJE ZADANIA:

      • Koordynacja projektów interdyscyplinarnych, w tym możliwość koordynacji projektów strategicznych na wszystkich etapach projektu.
      • Prowadzenie projektów z różnych obszarów, np. IT, sprzedaży czy produkcji
      • Ścisła współpraca z interesariuszami projektów, w tym z Zarządem
      • Prowadzenie dokumentacji projektowej
      • Analiza potrzeb biznesowych
      • Analiza i projektowanie rozwiązań, procesów biznesowych
      • Prowadzenie spotkań projektowych
      • Zarządzanie zespołem projektowym w strukturze macierzowej
      • Zarządzanie budżetem projektów
      • Identyfikacja i ocena ryzyka projektów
      • Udział w doskonaleniu metodyki zarządzania projektami oraz procesów Biura Zarządzania Projektami (PMO).

      Wymagania

      TWÓJ PROFIL:

      • Wykształcenie wyższe
      • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji – wymóg konieczny
      • Praktyczna znajomość najlepszych praktyk zarządzania projektami (np. według PMBOK)
      • Praktyczna znajomość narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie projektami (np. Hadrone PPM, MS Project)
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
      • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne.
      • Umiejętność rozwiązywania problemów i inicjowania kreatywnych rozwiązań
      • Mile widziana certyfikacja w obszarze zarządzania projektami, np. PMP

      Oferujemy

      KORZYŚCI:

      • Praca w systemie hybrydowym
      • Elastyczny czas pracy
      • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
      • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
      • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
      • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
      • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
      • Dofinansowanie do wypoczynku
      • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
      • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
      • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
      • Płatny program poleceń pracowniczych

Pracodawcy w Krakowie