Czy to Twoja firma?

Q-Spec Electric sp. z o.o. Sp.k. praca

Siedlce

W sercu przemysłowego krajobrazu Częstochowy, gdzie innowacja splata się z tradycją, znajduje się nasza firma – Q-Spec Electric. Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność koncentruje się na tworzeniu przyszłości poprzez nowoczesne projekty układów sterowania, automatyki oraz maszyn produkcyjnych. Nasza specjalność to produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych, które są kluczem do efektywności i nowoczesności w każdym zakładzie produkcyjnym.

Z pasją podchodzimy do każdego wyzwania, dążąc do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości. Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie nieustannie zmieniających się technologii, naszym klientom zależy na rozwiązaniach, które nie tylko odpowiadają aktualnym wymaganiom, ale są także przystosowane do przyszłych innowacji. Właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych kompetencji i technologii, aby być zawsze o krok przed oczekiwaniami rynku.

Choć nie możemy podzielić się pełnym przekrojem naszej historii ani szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to możemy zapewnić, że każdy projekt realizowany przez Q-Spec Electric jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w doskonalenie przemysłu. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej otwierają przed naszymi klientami drzwi do świata pełnego możliwości.

W naszej pracy kierujemy się prostą zasadą: zrozumienie potrzeb klienta to klucz do sukcesu. Dlatego każdego dnia łączymy naszą wiedzę techniczną z empatią i otwartością na ludzi, aby tworzyć rozwiązania, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przekraczają.

Zapraszamy do poznania Q-Spec Electric – firmy, która jest Twoim partnerem w drodze do przemysłowej rewolucji. Razem możemy tworzyć przyszłość.

Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Kontroli Jakości

    UDS S.A.
    • Nowy Kawęczyn
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Projektant elektryk

    Adal sp. z o.o.
    • Czosnów
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Samodzielny Konstruktor

    • Czosnów
    Dodana

Mapa Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Siedlce
  4. Lublin
  5. Katowice
  6. Piaseczno
  7. Częstochowa
  8. Wrocław
  9. Dębica
  10. Luków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Q-Spec Electric Sp. zo.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Monter

    • Siedlce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie połączeń na tablicach rozdzielczych.

      - dbanie o porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      - zaangażowania, chęci do pracy;
      - sumienności i odpowiedzialności;
      - punktualności;
      - mile widziane doświadczenie w pracy;
      - umiejętność posługiwania się rys. technicznym, listą aparatów, listą kablową;
      - znajomość narzędzi specjalistycznych;

      Oferujemy

      - umowę o pracę
      - pracę na pełny etat
      - pracę jednozmianową
      - premię za obecność
      - premię za wyniki w pracy
      - możliwość rozwoju
      - miłą atmosferę pracy

Pracodawcy w Siedlcach