Czy to Twoja firma?

Cooklane praca

Warszawa

Witaj w świecie Cooklane Warszawa, gdzie każdy mebel ma swoją historię, a każda kuchnia jest dziełem sztuki. Jesteśmy firmą rodzinną, która z pasją i zaangażowaniem tworzy ekskluzywne meble na wymiar, celebrując piękno i funkcjonalność w każdym calu Twojego domu. Nasze korzenie sięgają polskiej tradycji rzemieślniczej, a nasze horyzonty rozciągają się na całą Europę.

Nasza oferta to nie tylko meble, to przede wszystkim realizacja marzeń o wnętrzach, które zachwycają swoją unikalnością i klasą. Specjalizujemy się w projektowaniu kuchni na wymiar, które są sercem domu i odzwierciedleniem indywidualnego stylu naszych Klientów. W Cooklane Warszawa każdy projekt jest podróżą, na której towarzyszymy naszym Klientom od pierwszego szkicu, aż po finalne wykonanie.

Misja, która nas prowadzi, to nieustanne inspirowanie Klientów. Dążymy do tego, by nasze projekty meblowe klasy premium były nie tylko funkcjonalne, ale i by stały się źródłem codziennej radości i komfortu. W naszej pracy łączymy profesjonalizm z indywidualnym podejściem, aby każde zamówienie było odzwierciedleniem osobistych potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia spersonalizowanych wnętrz, które nie tylko odpowiadają na potrzeby funkcjonalne, ale również są wizualnym odzwierciedleniem charakteru naszych Klientów. W Cooklane Warszawa innowacja idzie w parze z jakością – nasze luksusowe i modne kuchnie są wyznacznikiem trendów w branży.

Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas Klienci. Rozumiemy, że wybór mebli na wymiar to decyzja na lata, dlatego zależy nam na budowaniu trwałych relacji i zapewnieniu satysfakcji z każdego elementu naszej współpracy.

Zapraszamy do świata Cooklane Warszawa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy mebel opowiada własną historię. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twojego stylu życia i osobowości.

Cooklane najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Cooklane

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cooklane

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cooklane

Siedziba główna

Praca Cooklane - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

    Cooklane
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Co będziesz robił/a:

      • Wyszukiwanie najlepszych klientów dla Cooklane i reprezentowanie firmy jako pierwsza osoba kontaktowa
      • Inicjowanie rozmów i budowanie zainteresowania i świadomości marki wśród potencjalnych partnerów biznesowych
      • Umawianie spotkań z potencjalnymi partnerami i zarządzanie cyklem sprzedażowym oraz relacjami
      • Poznawanie potrzeb i priorytetów biznesowych klientów oraz wskazywanie możliwości jak firma może pomóc w ich rozwoju
      • Bycie na bieżąco z nowościami branżowymi

      Wymagania

      • Doskonała komunikacja i zarządzanie relacjami z klientami
      • Komunikacja z potencjalnymi małymi i średnimi firmami za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży
      • Realizowanie miesięczne celów sprzedażowych i współczynników konwersji
      • Współczynniki są mierzone na podstawie liczby nowych rozmów nawiązanych z potencjalnymi partnerami,
      • Zarządzanie przyporządkowanym lejkiem sprzedażowym
      • Motywacja do działania i silna chęć odniesienia sukcesu
      • Pewność w radzeniu sobie z obiekcjami, w oparciu o wiedzę branżową i kreatywne myślenie
      • Własna inicjatywa, mająca na celu zainteresowanie potencjalnych partnerów
      • Zainteresowanie rozwojem kariery i otrzymywaniem informacji zwrotnych, aby poprawić wyniki i dążyć do samorozwoju
      • Mile widziana znajomość systemu CRM - Salesforce

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
      • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży
      • Pakiet benefitów:
        • Ubezpieczenie zdrowotne w Allianz dla Ciebie i rodziny
        • Comiesięczny pakiet finansowy do wykorzystania na sport i rekreację
        • Dodatek funkcyjny na telefon/internet
        • MacBook Air do pracy
        • Pracę w młodej organizacji, gdzie wszystko dzieje się bardzo szybko i gdzie masz realny wpływ na biznes
        • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z zespołem, który zbudował od zera m.in. Uber i UberEATS w Polsce i Europie Środkowej
        • Praca zdalna w granicach Warszawy

Pracodawcy w Warszawie