Czy to Twoja firma?

FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR praca

Kraków

Od ponad trzech dekad, jako FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR, jesteśmy dumnym przedstawicielem krakowskiego sektora usług transportowych i handlu motoryzacyjnego. Nasza historia sięga 1989 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wkroczyć na dynamicznie rozwijający się rynek, aby dostarczać usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, co jest naszą główną domeną działalności. Zdajemy sobie sprawę, że niezawodność i terminowość to klucz do sukcesu w tej branży, dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszej floty oraz kompetencje naszego zespołu. Nasze usługi transportowe są uzupełnieniem szerokiej gamy działań, które obejmują handel pojazdami, zarówno w sektorze hurtowym, jak i detalicznym, a także kompleksową konserwację i naprawę samochodów.

Rozumiemy również, jak ważne jest zapewnienie odpowiednich części i akcesoriów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment produktów w sprzedaży detalicznej. Ponadto, oferujemy profesjonalne usługi wspierające transport lądowy, w tym przeładunek towarów, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom logistycznym.

W naszym portfolio znajduje się również wynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych oraz różnorodnych maszyn i urządzeń. Rozumiemy, że elastyczność w dostępie do odpowiednich środków transportu i sprzętu jest nieoceniona w wielu branżach, dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy firmą z tradycjami, której zaufało wielu klientów. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy przewagach konkurencyjnych, to nasza długoletnia obecność na rynku jest świadectwem solidności i zaangażowania w to, co robimy. Nasze usługi są wykonywane z pasją i dbałością o każdy detal, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR – Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i motoryzacji. Razem możemy osiągnąć więcej!

FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B Elastyczny grafik od zaraz! Kraków

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • 4 300-9 081 zł brutto / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    Wygasa
  • Kierowca C+E

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 7 000-10 000 zł netto / mies.
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    Polecana
    Dodana

Mapa FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Skawina
  4. Wrocław
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FIRMA USŁUGOWO TRANSPORTOWA JAN MAZUR - oferty archiwalne

    • Kraków
    • pełny etat
    • Firma Usługowo-Transportowa Jan Mazur

      Nasza firma świadczy usługi w zakresie transportu od 1989 roku. Priorytetem w naszej działalności jest wysoka jakość usług i rzetelność w realizacji zleceń.

      Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Kierowca C+E

      W razie pytań zapraszam do kontaktu: 601 427 199 lub 601 497 134

      Zakres obowiązków

      • transport po Polsce

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. C+E

      • uprawnienia na HDS
      • zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy

      Oferujemy

      • możliwość zrobienia uprawnień
      • możliwość zakwaterowania
      • bardzo dobre wynagrodzenie

Pracodawcy w Krakowie