No Limit Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

No Limit sp. z o.o. praca

Warszawa

No Limit Sp. z o.o. - Od ponad 30 lat rozwijamy usługi logistyczne na terenie Europy w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, dystrybucji oraz transportu. Naszą ofertę kierujemy również do firm, poszukujących partnera logistycznego dla  branży e-commerce, zarówno w procesach magazynowania i kompletacji, jak i w błyskawicznych dostawach na terenie krajów CEE. Specjalizujemy się w skomplikowanych procesach o wysokich parametrach jakościowych.

No Limit Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport it (informatyka) magazyn administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy No Limit Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca No Limit Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa No Limit Sp. z o.o.

Siedziba główna

No Limit Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca No Limit Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier/ka

    • Koninko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

      Magazynier/ka

      Lokalizacja: Koninko, k. Poznania

      Zakres obowiązków

      •Kompletowanie zamówień,

      •Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,

      •Przyjmowanie i wydawanie towaru,

      •Praca ze skanerem.

      Wymagania

      •Gotowość do długoterminowej współpracy,

      •Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

      •Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem oraz na magazynie,

      •Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (bez weekendów!) .

      Oferujemy

      •Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od zaraz (lub zlecenie-jesteśmy elastyczni),

      •Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,

      •Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,

      •Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),

      •Możliwość zdobycia uprawnień UDT na koszt pracodawcy,

      •Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,

      •Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia,

      •Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Pracodawcy w Warszawie