Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hotele SPA Dr Irena Eris sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie Hotele Spa Dr Irena Eris, gdzie luksus spotyka się z harmonią i innowacją. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, ale nasze marzenia i ambicje szybko przekroczyły granice miasta, tworząc przestrzeń, w której każdy Gość może doświadczyć wyjątkowości i najwyższej jakości usług.

Jesteśmy dumni, że nasze trzy pięciogwiazdkowe Hotele SPA są ucieleśnieniem prestiżu i doskonałości. Nasza oferta to nie tylko luksusowe zakwaterowanie. To holistyczne doświadczenie, które obejmuje indywidualne podejście do pielęgnacji, luksusowo wyposażone gabinety oraz kompleksowe dbanie o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Nasze Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris to miejsca, gdzie każdy detal ma znaczenie, a luksusowe kosmetyki są wynikiem przełomowych receptur i nowatorskich technologii.

Nasza misja to budowanie wyjątkowego świata najbardziej prestiżowych, polskich hoteli wypoczynkowych typu SPA & Wellness. To tutaj, w otoczeniu natury, nasza wizja staje się rzeczywistością. Jesteśmy przekonani, że jakość, uczciwość, szacunek, innowacyjność, profesjonalizm, zaufanie i efektywność to wartości, które pozwalają nam tworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych Gości.

Naszą pozycję na rynku potwierdzają liczne nagrody, w tym ósmy Certificate of Excellence od TripAdvisor®, który jest świadectwem naszej nieustannej pasji do doskonałości. Każde wyróżnienie jest dla nas inspiracją do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych sposobów na zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Zapraszamy do odkrycia luksusu blisko natury, gdzie każdy element naszej oferty został stworzony z myślą o Tobie. Dołącz do nas i pozwól sobie na chwilę relaksu i odnowy, której zasługujesz. Razem z nami zbuduj swój własny, wyjątkowy świat pełen spokoju i piękna.

Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Siedziba główna

Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa/Księgowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Hotele SPA Dr Irena Eris w Warszawie poszukują kandydata na stanowisko:

      KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

      Zakres obowiązków

      • księgowanie wyciągów bankowych i ich weryfikację,
      • księgowanie sprzedaży (interface), weryfikacja,
      • księgowanie sprzedaży – faktury,
      • księgowanie i rozliczenie sprzedaży detalicznej – fiskalne,
      • sprawdzanie i księgowanie raportów kasowych dot. sprzedaży zgodnie przepisami o podatku VAT, weryfikacja zgodności z raportami fiskalnymi jak również z raportami sprzedaży,
      • księgowanie i sprawdzanie płatności kartami, weryfikacja,
      • księgowanie faktur oraz innych dokumentów kosztowych,
      • bieżąca analiza i rozliczanie rozrachunków z klientami, przygotowanie raportu do windykacji,
      • bieżąca analiza zaliczek od klientów,
      • kontakt z klientami w sprawie płatności,
      • sporządzanie wezwań do zapłaty,
      • potwierdzanie sald z klientami oraz wyjaśnianie rozbieżności,
      • rozliczanie magazynów,
      • ścisła współpraca z działem Księgowości w Hotelu,
      • współpraca z Audytorami.

      Wymagania

      • minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • znajomości przepisów podatkowych i zagadnień księgowych,
      • dobrej komunikacji i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
      • dobrej znajomości programów Excel i Word,
      • znajomość programu Optima – mile widziana.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej,
      • szeroki zakres korzyści pozapłacowych :

      o opiekę medyczną,

      o ubezpieczenie na życie,

      o rabaty na zakup kosmetyków oraz na pobyt i wyżywienie w naszych Hotelach.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Warszawie