PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

PIXY sp. z o.o. praca

Wrocław

Witaj! Jesteśmy PIXY – Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o czystość i porządek. Od naszego debiutu na rynku we Wrocławiu w 2019 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości i profesjonalizmu. Nasza oferta to nie tylko sprzątanie mieszkań, domów czy biur, ale również kompleksowa obsługa terenów zewnętrznych, utrzymanie czystości na osiedlach, a także specjalistyczne zadania takie jak sprzątanie po remontach czy obsługa terenów zielonych.

Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w dzisiejszym świecie, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze godziny pracy do Twoich potrzeb. Szybkie terminy realizacji i bezpieczeństwo, które zapewniamy dzięki polisie OC, to nasze kluczowe atuty. Nasz zespół to ludzie pełni pozytywnej energii, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby zapewnić Ci komfort i czystość, której oczekujesz.

W PIXY wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, co gwarantuje nie tylko skuteczność, ale także bezpieczeństwo i dbałość o środowisko. Nasze usługi dodatkowe, takie jak pranie dywanów, polerowanie podłóg czy dezynfekcja, są zawsze wykonywane z największą starannością i uwagą na detale.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojego życia i przestrzeni, w której żyjesz i pracujesz. Zaufanie, które od naszych klientów otrzymujemy, jest dla nas największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju. Dziękujemy, że jesteś z nami i zapraszamy do współpracy – razem stworzymy przestrzeń, w której będziesz się czuł najlepiej.

PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PIXY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą która świadczy usługi sprzątania i pielęgnacji terenów zielonych na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy dobrą opinie na rynku i szybko rozwijamysie . W związku z ciągłym rozwojem szukamy pracownika do obsługi klientów i wspracia spraw biurowych.

      Zakres obowiązków

      - Obsługa klientów firmy

      - Składania list zakupów

      - Rekrutacja

      - Sporządzenie dokumentacji

      - Dodatkowo pozyskiwanie klientów

      Wymagania

      - Znająmość języka Ukraińskiego i Rosyjskiego

      - Punktualność oraz komunikatywność

      - Mile wiedziane doświadczenia w podobnej pracy

      - Miłe wiedziane posiadanie prawa jaszdy kategorii B

      - Możliwość pracy w godzinach od 08.00 do 16.00

      Oferujemy

      - stałą pracę w młodym zespole

      - regularne szkolenia oraz treningi

      - podstawowe wynagrodzenie plus premii

      - możliwość awansu

Pracodawcy w Wrocławiu