Czy to Twoja firma?

STUART POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznej Warszawy, STUART POLSKA Sp. z o.o. wyrasta jako lider europejskiej logistyki "last-mile". Nasza historia zaczęła się w 2015 roku, kiedy to nasza wizja zrewolucjonizowania miejskich dostaw zaczęła nabierać kształtów, wsparta solidnym kapitałem od GeoPost. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą platformę, łącząc przedsiębiorców z niezależnymi kurierami, by dostarczać przesyłki szybko i skutecznie.

Nasza misja jest jasna i odważna - chcemy zmienić oblicze miejskiej logistyki, odpowiadając na społeczne i środowiskowe wyzwania naszych czasów. Jesteśmy obecni w 6 krajach i 136 miastach, gdzie nasze zintegrowane rozwiązania logistyczne obsługują restauracje, sklepy spożywcze, handel detaliczny oraz e-commerce. Dzięki naszej zaawansowanej technologii, nasi klienci mogą śledzić przesyłki w czasie rzeczywistym, ciesząc się spokojem umysłu i pewnością, że ich towar dotrze na czas.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy nasz sukces. Ciągła innowacja, elastyczność, efektywność, prostota i koncentracja na kliencie to nie tylko słowa - to zasady, które kierują każdą naszą decyzją i każdym działaniem. Dzięki temu oferujemy nie tylko dostawy ekspresowe i z terminem dostarczenia, ale również dostawy w modelu "on demand" i zarządzanie wysyłkami na ostatnim odcinku trasy.

Jesteśmy dumni z naszej niskoemisyjnej floty i inwestycji w rozwiązania technologiczne, które pomagają nam zmniejszać ślad węglowy. To nie tylko przewaga konkurencyjna, ale i wyraz naszej odpowiedzialności za przyszłe pokolenia.

W STUART POLSKA Sp. z o.o., każdy dzień to nowa możliwość, by być lepszym dla naszych klientów i dla świata, w którym żyjemy. Zapraszamy do współpracy - razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla miejskiej logistyki.

STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Gdańsk
  7. Katowice
  8. Sopot

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca STUART POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Dostawca Kurier Stuart! Nowość w Warszawie! Bardzo dużo zleceń!

    • 22-35 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Stuart jest aplikacją, która powstała w 2015 roku. Dostarczamy zamówienia na terenie Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii oraz Polski. Podbiliśmy już 150 miast na terenie Europy, teraz nadszedł czas na Warszawę - razem z nami poznaj nową jakość rynku dostaw!

      W związku z otwarciem kolejnego miasta poszukujemy dostawców, którzy chcą u nas pracować na terenie Warszawy na pełen etat, niepełny bądź po prostu chcą sobie dorobić w wolnym czasie. Naszym pierwszym klientem będzie AmRest, czyli właściciel restauracji KFC, Pizza Hut oraz Burger King. Huczne otwarcie naszej aplikacji w stolicy Polski nastąpi w połowie października!

      Dzięki temu, że współpracujemy z ogólnoświatowymi markami (KFC, Pizza Hut, Burger King), na naszej aplikacji aż roi się od zamówień. Pracując w trybie off-slot nie napotkasz takiej sytuacji jak u konkurencji, kiedy godzinami oczekujesz na zamówienie. U nas jest to po prostu niemożliwe, jako że realizujemy ogromną ilość zamówień każdego dnia.

      Jakie są następne kroki?

      • Zgłoś się już teraz, aby mieć pierwszeństwo w rekrutacji
      • W pierwszej połowie września otrzymasz link do szkolenia online
      • W pierwszej połowie października otrzymasz informacje dotyczące odbioru sprzętu
      • Od połowy października będziesz mógł zacząć zarabiać na naszej aplikacji

      Dołącz do Stuart - czekamy na Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • praca na aplikacji
      • dostawa zamówień do klientów

      Wymagania

      • Telefon z systemem iOS lub Android
      • Własny środek transportu (lub wypożyczenie pojazdu od partnera flotowego)
      • ukończone 18 lat
      • komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego

      Oferujemy

      • pracę na grafiku z minimalną stawką gwarantowaną aż do 26 PLN/h lub pracę w trybie "off-slot" z atrakcyjnymi, stałymi mnożnikami na poziomie aż do x2.5, dzięki którym nasi kurierzy zarabiają aż do 35 PLN/h
      • bonusy (w tym “Bonus na Start” - dodatkowe 100 PLN po zrealizowaniu pierwszych 50 zleceń) oraz 100% napiwków dla Ciebie
      • możliwość dostarczania produktów na rowerze, skuterze, motorze, elektrycznej hulajnodze lub samochodem (istnieje możliwość wypożyczenia pojazdu za pośrednictwem naszych partnerów flotowych i skorzystania z ich atrakcyjnych zniżek)
      • bądź swoim szefem - pracuj wtedy, kiedy Ci odpowiada, możesz dopasować pracę do studiów i innych zobowiązań, możesz pracować tyle godzin tygodniowo ile chcesz - aplikacja jest czynna codziennie od 8:00 do 00:30, czyli 16,5 godziny każdego dnia!
      • wypłaty w systemie tygodniowym bezpośrednio na Twoje konto
      • stałe wsparcie menadżera miasta oraz całego zespołu Stuart
      • nowoczesna, intuicyjna, łatwa w obsłudze aplikacja
      • umowę zlecenie z partnerem flotowym lub umowę B2B bezpośrednio ze Stuart

Pracodawcy w Warszawie