Czy to Twoja firma?

The J Networks praca

Wrocław

Jesteśmy The J Networks Wrocław – zespołem profesjonalistów, którzy od 2019 roku z pasją tworzą przestrzeń wokół Ciebie. Nasza historia zaczęła się wiosną 2019 roku, kiedy to postanowiliśmy przekuć nasze doświadczenie i zamiłowanie do budownictwa w realne projekty, które odmieniają krajobraz Wrocławia i okolic.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują nie tylko specjalistyczne roboty budowlane, ale także kompleksową realizację projektów budowlanych. Z dumą podchodzimy do każdego zadania, dbając o każdy detal, aby nasze budynki były nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Rozumiemy, jak ważne jest miejsce, w którym żyjemy i pracujemy, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o potrzeby naszych klientów.

Nie ograniczamy się jednak do budownictwa. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż detaliczną poza tradycyjnymi sieciami sklepowymi, co pozwala nam dotrzeć do klientów w najbardziej dogodny dla nich sposób. Zajmujemy się także działalnością firm centralnych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój biznesu i zarządzanie strategiczne.

W The J Networks Wrocław zdajemy sobie sprawę, że sukces firmy to przede wszystkim ludzie. Dlatego oferujemy usługi związane z rekrutacją, wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników, aby łączyć talenty z odpowiednimi miejscami, gdzie mogą się rozwijać i przyczyniać do sukcesu naszych klientów.

Dbamy również o przestrzeń, w której żyjemy. Nasze usługi utrzymania porządku w budynkach i zagospodarowania terenów zieleni są wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie czystego i zielonego środowiska dla wszystkich.

Jesteśmy firmą, która stawia na solidność i zaufanie. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, które podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi naszymi wartościami i misją, chcemy, abyś wiedział, że w każdym działaniu kierujemy się najwyższymi standardami.

Zapraszamy do współpracy z The J Networks Wrocław – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować i służyć przez lata.

The J Networks najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy The J Networks

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca The J Networks

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Cieśla szalunkowy

    MULTISERWIS Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • TYNKARZ / SZTUKATOR

    Techvisie B.V.
    • 2 300-3 000 € netto (+ VAT) / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Polecana
    Dodana
  • Pomocnik montera rusztowań

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • 13-16 € brutto / godz.
    • Szczecin
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Wygasa

Mapa The J Networks

Siedziba główna

Praca The J Networks - oferty archiwalne

  • Takielarz

    The J Networks
    • 16-18 zł / godz.
    • Police
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Do firmy koreańskiej poszukujemy pracowników na stanowiśko Takielarza.

      Godziny pracy :

      Poniedziałek - Piątek : 7:00- 18:00 nadgodziny 18:00-20:00

      Sobota: 7:00 - 16:00

      Niedziela: 8:00 - 16: 00

      Miejsce wykonywania pracy : budowa zakładu Hundaj w Police

      Zakres obowiązków

      • Montaż rur i materiałów, rusztowanie.

      Wymagania

      • Podstawowe zanajomości języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Zakwaterowanie, dojazd, odzież robocza.

Pracodawcy w Wrocławiu