GDAgency sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GDAgency sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy GDAgency, waszym zaufanym partnerem w świecie księgowości i nie tylko. Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku w sercu Warszawy, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć narzędzia, które ułatwiają życie przedsiębiorcom. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych usług księgowych, które pomagają zarządzać finansami firmy z łatwością i precyzją. Nasze zaawansowane systemy do wystawiania faktur, CRM, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie to tylko niektóre z narzędzi, które ułatwiają naszym klientom codzienną pracę. Ponadto, oferujemy możliwość wynajmu Wirtualnego Biura, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i nowoczesne podejście do biznesu.

Z dumą możemy powiedzieć, że ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, a nasze usługi docierają do ponad 30 tysięcy klientów. To świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzacie.

Nasza niewielka, ale wysoce wykwalifikowana kadra to fundament naszej firmy. Dzięki nim możemy zagwarantować, że wszystkie rozliczenia księgowe i podatkowe są przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami, co daje naszym klientom spokój umysłu i pewność, że ich finanse są w dobrych rękach.

Choć nie zdradzimy tutaj naszej misji i wartości, które przyświecają nam każdego dnia, możecie być pewni, że działamy zawsze z myślą o waszych potrzebach i optymalizacji waszej pracy.

W GDAgency łączymy profesjonalizm z osobistym podejściem, bo wiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z usług na najwyższym poziomie. Razem możemy więcej!

GDAgency sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GDAgency sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GDAgency sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GDAgency sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Swidnica

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca GDAgency sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent Biurowy

    • 20-25 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zatrudnimy Pracownika na stranowisko Asystenta do Biura Rachunkowego.

      Wraz z rozwojem firmy planujemy rozwijać naszych pracowników, a w szczególności ich pensje.

      CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłam na adres e-mail oraz przez opcję Aplikuj. Ze względu na panującą epidemię oraz natłok pracy, nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych, tudzież osobistych wizytacji do czasu umówionego spotkania.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • skanowanie i wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu
      • segregowanie dokumentów
      • praca w biurze stacjonarnym, około 10 dni w miesiącu po max. 6 godzin dziennie

      Wymagania

      • umiejętność obsługi komputera
      • rzetelność w pracy z dokumentami finansowymi
      • odpowiedzialność
      • zaangażowanie w rozwój firmy, co będzie dodatkowo nagradzane finansowo

      Oferujemy

      • elastyczny grafik
      • możliwość dodatkowych premii

Pracodawcy w Warszawie