Czy to Twoja firma?

Physiolution Polska praca

Wrocław

Jesteśmy Physiolution Polska, innowacyjną firmą z serca Wrocławia, która od 2017 roku prężnie rozwija się w branży badawczo-rozwojowej. Nasza specjalność to przede wszystkim badania i rozwój w dziedzinie fizyki, inżynierii i nauk biologicznych. Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący 15 wykwalifikowanych specjalistów, codziennie przekłada naukową wiedzę na konkretne rozwiązania, które wspierają postęp w medycynie.

Nasze usługi to nie tylko doradztwo w zakresie badań klinicznych innowacyjnych leków doustnych, ale również rozwój nowych form leków, które mogą zrewolucjonizować sposób leczenia. Zajmujemy się także komercjalizacją metod badawczych dla leków o różnym spektrum działania, w tym neuroleptycznych i cytostatycznych. Jesteśmy pionierami w tworzeniu urządzeń symulujących warunki żołądkowo-jelitowe, co pozwala na lepsze zrozumienie i optymalizację działania leków.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do laboratorium. Oferujemy kompleksową analizę wyników badań biologicznych, tworzymy indywidualne profile farmakokinetyczne i interpretujemy wyniki badań farmakokinetycznych. To wszystko po to, aby leki były jak najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze dla pacjentów. Współpracujemy również przy planowaniu badań klinicznych, aby były one jak najbardziej efektywne i przynosiły oczekiwane rezultaty.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i zawsze stawia na innowacyjność. Nasza finansowa stabilność i rosnące przychody są dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do rozwoju medycyny i poprawy jakości życia pacjentów.

W Physiolution Polska wierzymy, że zaawansowana nauka i technologia mogą iść w parze z empatią i zrozumieniem dla potrzeb człowieka. Każdego dnia pracujemy na to, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale również dostępne i zrozumiałe dla wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia lepszego jutra.

Physiolution Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Physiolution Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Physiolution Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Physiolution Polska

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Physiolution Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Physiolution Polska - oferty archiwalne

  • Programista języka Python

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy programisty języka Python

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania do sterowania eksperymentem napisanego w języku Python z wykorzystaniem: numpy, pandas, scipy, matplotlib.

      • Integracja i utrzymanie wbudowanych systemów informatycznych: linux, ansible, git, grafana, flask, influxdb, javascript.

      • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną stworzonych rozwiązań.

      Wymagania

      • Wyższe wykształcenie techniczne.
      • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny linux.
      • Dobra znajomość: Python, javascript oraz REST API.
      • Znajomość zagadnień z dziedziny rejestracji i przetwarzania danych pomiarowych.
      • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

      Dobrze widziane:

      • Znajomość zagadnień i rozwiązań IoT.
      • Wiedza zakresu automatyki i elektroniki.
      • Otwartość na nowe technologie.
      • Podstawy wiedzy z zakresu sieci komputerowych i rozwiązań chmurowych.
      • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole.
      • Kreatywność.

      Oferujemy

      • Pracę w interdyscyplinarnym zespole badawczym.
      • Udział w realizacji ciekawych międzynarodowych projektów R&D.
      • Możliwość rozwoju zawodowego - indywidualny budżet szkoleniowy.
      • Elastyczne godziny pracy.
      • Zatrudnienie na pełny etat (preferowane) lub inne formy współpracy.

Pracodawcy w Wrocławiu