Moonfox Creative Agency Paweł Majdański

Czy to Twoja firma?

Moonfox Creative Agency Paweł Majdański praca

Warszawa

Witaj, nazywam się Moonfox Creative Agency Paweł Majdański i jestem Twoim przewodnikiem po świecie kreatywności i innowacji. Nasza podróż rozpoczęła się w 2010 roku w malowniczym Piastowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć niepowtarzalne identyfikacje wizualne dla firm, które pragną wyróżnić się na rynku.

Jako agencja reklamowa, stawiamy na świeże i nowoczesne podejście do designu oraz oprogramowania. Nasze rozwiązania są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne, co sprawia, że nasza praca przekłada się na realne korzyści dla naszych klientów. W każdym projekcie dążymy do tego, aby połączyć piękno z użytecznością, tworząc produkty, które są zarówno przyjemne dla oka, jak i intuicyjne w użytkowaniu.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie reklama to nie tylko kwestia wizualna, ale przede wszystkim skuteczne komunikowanie się z odbiorcami. Dlatego też nasze strategie i kreacje są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, aby jego marka mogła zaistnieć i rozkwitać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możesz być pewien, że jako MoonFox Creative Agency, jesteśmy zawsze gotowi sprostać wyzwaniom i dostarczyć rozwiązania, które nie tylko spełnią, ale i przekroczą Twoje oczekiwania. Zapraszam Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – Twoją markę, która będzie rozpoznawalna i ceniona.

Moonfox Creative Agency Paweł Majdański najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Moonfox Creative Agency Paweł Majdański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Moonfox Creative Agency Paweł Majdański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    TKM sp. z o.o.
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy Opiekun Klienta

    LAVA GROUP S.C.
    • 6 000-6 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

    BOWIM S.A.
    • Warszawa
    Dodana

Mapa Moonfox Creative Agency Paweł Majdański

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Moonfox Creative Agency Paweł Majdański - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży

    • Warszawa
    • pełny etat
    • MOONFOX to Agencja Kreatywna, która stawia na nowoczesne rozwiązania, tworząc estetyczną a nawet piękną formę Design-u i zdrowego podejścia do oprogramowania. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży

      Zakres obowiązków

      Pracując dla nas będziesz:

      • Aktywnie pozyskiwać nowych Klientów.
      • Prowadzić spotkania sprzedażowe oraz odpowiadać na potrzeby Klientów.
      • Prowadzić negocjacje i ustalać warunki współpracy z Klientami.
      • Współpracować z zespołem w celu zapewnienia efektywnej realizacji projektów.
      • Tworzyć oraz prezentować oferty.
      • Budować i dbać o długofalowe relacje z Klientami.
      • Dbać o profesjonalny wizerunek agencji.

      Wymagania

      Jeśli:

      • Masz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.
      • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w agencji reklamowej/digitalowej)
      • Jesteś kreatywny/na w szukaniu sposobów na pozyskanie nowych Klientów.
      • Masz szeroką wiedzę dot. rynku reklamowego (w tym Klientów, trendów rynkowych, produktów i usług oraz konkurencji).
      • Łatwość w pozyskiwaniu i budowaniu relacji biznesowych jest dla Ciebie naturalna.
      • Potrafisz zarządzać swoim czasem i kontaktami.
      • Jesteś zmotywowany/na i zaangażowany/na w to co robisz.

      Oferujemy

      W zamian będziesz:

      • Pracować przy ciekawych i różnorodnych projektach w nieformalnej atmosferze pracy.
      • Odpowiadać za projekty w obszarach zarówno digital, jak i ATL oraz BTL.
      • Ściśle współpracować z pozostałymi działami agencji: kreacją, działem IT.
      • Otrzymasz propozycję atrakcyjnego systemu wynagrodzeń.
      • Mieć możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na rozwój organizacji.
      • Mieć dostęp do unikalnej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w zakresie marketingu zintegrowanego.

      Zainteresowaliśmy Cię? Zgłoś się już teraz!

Pracodawcy w Warszawie