Groole Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Groole sp. z o.o. praca

Warszawa

Bistro Groole – tu zjesz świeżo upieczone ziemniaki, w kilkunastu smakach. Kupujemy je od lokalnych producentów z Mazowsza, pieczemy w całości, zawsze w mundurkach!

W naszym menu znajdziesz:

Groole – świeżo upieczone ziemniaki w różnych smakach. Spróbujcie naszego GroolŚledzia, GroolBuraka czy GroolChorizo!

Chodu – pieczone puree z ulubionymi dodatkami, podawane w kubku, w sam raz na wynos.

GroolDog – świeżo upieczony ziemniak z kiełbaskami. Nasza wersja streefodowych hotdogów!

Groolowe menu obiera kierunek według twoich potrzeb i upodobań. Zjesz bezglutenowo, wege lub z mięsem. Codziennie szykujemy na miejscu dodatki: całoroczne i sezonowe. Dla naszych gości odkopujemy to, co najlepsze. Wracamy do korzeni  i obieramy ze wszystkiego, co zbędne. To prosta, jakościowa kuchnia bez składników o niewymawialnych nazwach. Do tego miła kameralna atmosfera, bez sztucznych mód i bycia na siłę. Życzliwi ludzie i spotkania, podczas których nikt nie poprawia mankietów w obawie przed oceniającym spojrzeniem. Oto bistro Groole.

Wierzymy, że nasz sposób powrotu do korzeni, do tego co z gruntu dobre – do pieczonego ziemniaka, to dla Was świetny powód, żeby odwiedzić Groole i często tutaj wracać.

Groole Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Groole Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Groole Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Groole Sp. z o.o.

Siedziba główna

Groole Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Groole Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kuchenny

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Cześć! Od 10 lat robimy groole – gorące, pieczone ziemniaki podawane m.in. z twarożkiem, kurczakiem po hawajsku, czy pesto z buraka. Własnoręcznie przygotowujemy codziennie wszystkie dania. Karmimy bez glutenu, wege i z miesem. Urzekają nas produkty, za którymi stoją konkretni ludzie. Uważamy, że świat jest piękny i wspaniały, chcemy, żeby ludzie, którzy przyjdą po nas, też mogli go doświadczyć. Dlatego segregujemy śmieci, dbamy o bioróżnorodność w diecie – sięgamy po dzikie rośliny jadalne, żeby korzystać z obfitości smaków i natury.

      Jeśli myślisz podobnie i chciałbyś pracować jako osoba pomagająca napisz do nas w dowolnej formie!

      Możesz nagrać film (2-3 min.) lub wysłać swoje CV na ekipa@groole.pl lub po prostu napisać do nas na facebook.com/groole. Opowiedz nam o sobie: co cię w życiu nakręca, co lubisz, jaka jest Twoja ulubiona potrawa, gdzie już pracowałeś, jakie szkoły kończyłeś. A może byłeś wolontariuszem, robiłeś nietypowe i ciekawe rzeczy, masz ciekawe zainteresowania, w które się angażujesz - opowiadaj śmiało, interesuje nas wszystko, co masz do powiedzenia.

      Zakres obowiązków

      - przygotowywanie i wydawanie dań na bazie pieczonego ziemniaka (według naszych przepisów)

      - przygotowywanie deserów, drinków i innych napojów,

      - zmywanie naczyń,

      - wsparcie zespołu w innych obowiązkach

      Wymagania

      - lubisz ludzi, dobre jedzenie i gotowanie
      - potrafisz nieźle dać do pieca
      - nie straszny ci żaden, nawet największy ziemniak
      - jesteś ogarnięty i zależy ci na pracy w dobrze zgranej ekipie
      - jesteś dyspozycyjny na cały etat, pół etatu lub w weekendy
      - jesteś chętny do nauki

      Oferujemy

      Groole to:
      - praca w miłej, zgranej ekipie
      - wygodny dojazd w okolice Placu Konstytucji
      - elastyczny grafik
      - możliwość rozwijania się w różnych kierunkach
      - pożywny posiłek w trakcie zmiany :)

  • Kelner

    • Warszawa
      Jeśli myślisz podobnie i chciałbyś pracować, jako kelner i osoba pomagająca w kuchni napisz do nas w dowolnej formie!

      • obsługa gości,
      • wsparcie zespołu w innych obowiązkach.

      Wymagania

      Napisz do nas jeśli:

      • lubisz ludzi i dobre jedzenie i gotowanie
      • potrafisz nieźle dać do pieca
      • nie straszny ci żaden, nawet największy ziemniak
      • jesteś ogarnięty i zależy ci na pracy w dobrze zgranej ekipie
      • jesteś dyspozycyjny na cały etat, pół etatu lub w weekendy
      • jesteś chętny do nauki

      Mile widziane:

      • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego.

      Oferujemy

      • praca w miłej, zgranej ekipie,
      • wygodny dojazd w okolice Placu Konstytucji,
      • elastyczny grafik,
      • możliwość rozwijania się w różnych kierunkach,
      • pożywny posiłek w trakcie zmiany :)

Pracodawcy w Warszawie