Center-Plus Sławomir Lech

Czy to Twoja firma?

Center-Plus Sławomir Lech praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad "Center Plus" Sławomir Lech z dumą służy mieszkańcom Warszawy i okolic, dostarczając im nie tylko wyposażenie łazienek, ale również inspiracje i rozwiązania, które przekształcają zwykłe przestrzenie w oazy komfortu i stylu. Nasza przygoda zaczęła się w 1995 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy w świat łazienek, by oferować produkty, które łączą w sobie funkcjonalność z estetyką.

W "Center Plus" rozumiemy, że łazienka to nie tylko pomieszczenie użytkowe, ale przestrzeń, gdzie każdy z nas może znaleźć chwilę relaksu i odprężenia. Dlatego też nasza oferta handlowa jest tak bogata – chcemy, aby każdy klient znalazł u nas coś, co odpowiada jego indywidualnym potrzebom i gustom. Nasze produkty to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci, którzy od lat nam zaufali.

Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku, choć nie chwalimy się pozycją rynkową, to nasza aktywna działalność gospodarcza i bogata oferta handlowa mówią same za siebie. Nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem innowacji i doskonałości, a każda łazienka wyposażona przez naszą firmę była miejscem, w którym nasz klient będzie czuł się wyjątkowo.

W "Center Plus" stawiamy na bliskie relacje z klientami, rozumiejąc ich potrzeby i oczekiwania. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim setki zrealizowanych projektów i tysiące zadowolonych użytkowników naszych produktów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się pięknem i funkcjonalnością swoich łazienek, dzięki "Center Plus" Sławomir Lech. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoją osobowość i styl życia.

Center-Plus Sławomir Lech najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media magazyn

Oferty pracy Center-Plus Sławomir Lech

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Center-Plus Sławomir Lech

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa Center-Plus Sławomir Lech

Siedziba główna

Center-Plus Sławomir Lech poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Ozarów Mazowiecki
  5. Piastów
  6. Łódź
  7. Lublin
  8. Kraków
  9. Dąbrowa Górnicza
  10. Kraśnik

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Center-Plus Sławomir Lech - oferty archiwalne

  • Magazynier / Pakowacz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • pakowanie produktów według ustalonych procedur
      • przygotowywanie zamówień dla klientów
      • czynności związane z wysyłką towaru
      • prace magazynowe,
      • dbanie o porządek w magazynie,

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy w magazynie,
      • znajomość procedur magazynowych,
      • uczciwość i rzetelność,
      • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania,
      • odpowiedzialność i komunikatywność,

      Oferujemy

      • praca od poniedziałku do piątku 8-16
      • weekendy wolne,
      • stabilne warunki zatrudnienia.
      • pracę w zgranym zespole,
      • pełne szkolenie bhp oraz stanowiskowe

Pracodawcy w Warszawie