Czy to Twoja firma?

POS Group praca

Kraków

Od ponad dekady, my w POS Group, z pasją tworzymy nową jakość na rynku konsultingu w zakresie outsourcingu i offshoringu. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku, a od 2018 roku dumnie działamy pod marką, która odzwierciedla nasze wartości i aspiracje. Z Krakowa, gdzie znajduje się nasza siedziba główna, zespół liczący od 1 001 do 5 000 pracowników wspiera naszych klientów, oferując im nie tylko usługi, ale przede wszystkim rozwiązania.

Nasze działania są napędzane misją budowania partnerskich relacji i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów. Wierzymy, że elastyczność, zespół, bezpieczeństwo danych i jakość to fundamenty, na których można zbudować każdy efektywny projekt. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują wielokanałową obsługę klienta, sprzedaż oraz zarządzanie zasobami ludzkimi, zawsze z naciskiem na innowacyjność i najwyższą jakość.

Jesteśmy otwarci na dialog i komunikację, co pozwala nam na realizację projektów w duchu prawdziwego partnerstwa. Angażujemy naszych pracowników i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale również je przewyższać. Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem, dlatego pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i obowiązującymi przepisami.

Nasze podejście do biznesu charakteryzuje się generowaniem nowych pomysłów i odważnym rozwiązywaniem nawet największych problemów. W POS Group zawsze szukamy sposobów, aby być o krok przed konkurencją i dostarczać naszym klientom wartość, która wykracza poza konwencjonalne rozwiązania.

Jesteśmy POS Group – partnerem w tworzeniu przyszłości twojego biznesu. Zapraszamy do współpracy.

POS Group najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy POS Group

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POS Group

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POS Group

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POS Group
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Białystok
  4. Lublin
  5. Gdańsk
  6. Pinczów
  7. Kraków
  8. Strzyżów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca POS Group - oferty archiwalne

  • Młodszy Konsultant

    POS Group
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • O POS Group

      Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

      Aktualnie dla naszego kluczowego klienta poszukujemy Osoby na stanowisko:

      Stanowisko: Młodszy Konsultant

      Miejsce pracy: Toruń

      Zakres obowiązków

      • odbiór połączeń od klientów - ruch tylko i wyłącznie przychodzący,
      • obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,
      • pomoc przez telefon klientom posiadającym usługi stacjonarne i mobilne (TV, internet),
      • aktywna sprzedaż
      • dbanie o pozytywny wizerunek marki,

      Wymagania

      CZEGO OCZEKUJEMY?

      • że dobrze czujesz się w sprzedaży
      • że Twoim atutem jest dokonała komunikatywność,
      • że sprawnie posługujesz się komputerem i urządzeniami mobilnymi,
      • że lubisz pomagać innym i sprawia Ci to przyjemność,
      • że masz czas, by pracować (dyspozycyjność również popołudniami, wieczorami oraz w weekendy - pracujemy w godzinach 6-24),
      • że jesteś zdecydowany na pracę i chcesz z nami związać się na dłuższy okres (umowa lojalnościowa na 9 miesięcy)
      • że masz dar przekonywania, a Twoja pewność siebie i tego co mówisz pozwala osiągnąć Ci zamierzone efekty,

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • comiesięczne premie sprzedażowe oraz kwartalne premie za jakość wykonywanej pracy
      • po przepracowaniu pierwszych 3 miesięcy - jednorazowa premia w wysokości 400zł brutto
      • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie (pon -pt 8-16),
      • pracę na ¾ etatu z możliwością wypracowania większej liczby godzin,
      • dostęp do najnowocześniejszych technologii,
      • dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty sportowej.
      • możliwość pobierania zaliczek

Pracodawcy w Krakowie