KG Partners Property Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

KG Partners Property sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem rynku nieruchomości komercyjnych w sercu Polski – w Warszawie. Nasza podróż rozpoczęła się w 1998 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się świata biznesu.

W KG Partners Property specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni, które inspirują i umożliwiają naszym klientom rozwijanie ich działalności. Nasza oferta to nie tylko wynajem i sprzedaż powierzchni biurowych oraz lokali handlowych, ale również wsparcie w zakupie gruntów inwestycyjnych i obiektów o charakterze inwestycyjnym. Rozumiemy, że każda transakcja to nie tylko wymiana nieruchomości, ale przede wszystkim realizacja wizji i planów naszych klientów.

Ponieważ zawsze kierujemy się najlepszym interesem naszych klientów, nasze usługi doradcze i analizy rynku nieruchomości są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas przychodzi. Wierzymy, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w reprezentację wynajmującego, współpracę z właścicielami i zarządcami nieruchomości biurowych oraz doradztwo inwestycyjne, są kluczem do budowania długotrwałych relacji.

Mimo że nasz zespół liczy od 2 do 10 osób, każdy członek jest ekspertem w swojej dziedzinie, co pozwala nam na elastyczne i skuteczne działanie w różnych obszarach rynku nieruchomości. Jesteśmy dumni z tego, że przez lata udało nam się zbudować solidną reputację jako zaufany partner w dziedzinie leasingu nieruchomości komercyjnych.

W KG Partners Property rozumiemy, że sukces w nieruchomościach to nie tylko kwestia lokalizacji – to również ludzie, ich pasje i marzenia. Dlatego też każdego dnia pracujemy, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale i osobiste, bo wiemy, że to właśnie indywidualne podejście do każdego projektu jest kluczem do wspólnego sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem tworzyć przestrzenie, które będą nie tylko miejscem pracy, ale przestrzenią dla rozwoju i realizacji profesjonalnych aspiracji.

KG Partners Property Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy KG Partners Property Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KG Partners Property Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KG Partners Property Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KG Partners Property Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds wynajmu powierzchni biurowych

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • KG Partners Property na rynku nieruchomości komercyjnych od 1998 roku. Kieruje nami pasja, kompetencja, pracowitość. Jesteśmy nowocześni, otwarci na nowe rozwiązania.

      Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Warszawie.

      Gwarantujemy dyskrecję.

      Zakres obowiązków

      • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami poszukującymi powierzchni biurowej oraz właścicielami nieruchomości
      • Przygotowanie ofert handlowych i prezentacja nieruchomości,
      • Obsługa transakcji wynajmu/sprzedaży nieruchomości
      • Udział w negocjacjach handlowych pomiędzy Stronami

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe z zakresu rynku nieruchomości (wynajem i sprzedaż nieruchomości)
      • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
      • Umiejętności sprzedażowe
      • Wysoka motywacja do realizacji celów i osiągania sukcesów
      • Pasja, przedsiębiorczość i ambicja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie w formie czytelnego systemu prowizyjnego
      • Zatrudnienie - kontrakt B2B
      • Godziny pracy od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku
      • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
      • Pracę w dobrej, motywującej atmosferze

Pracodawcy w Warszawie