ORTOMASTERS Centrum Medyczne

Czy to Twoja firma?

ORTOMASTERS Centrum Medyczne praca

Warszawa

W sercu warszawskiego Mokotowa znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów stanowią najwyższą wartość – jesteśmy ORTOMASTERS, centrum medyczne, które z pasją podchodzi do wyzwań współczesnej ortopedii, medycyny sportowej, reumatologii oraz chirurgii ogólnej.

Nasza przychodnia to nie tylko ściany i nowoczesny sprzęt, to przede wszystkim zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby nasi pacjenci mogli cieszyć się pełnią zdrowia. Specjalizujemy się w szybkiej diagnostyce – konsultacja i badanie USG narządu ruchu odbywają się podczas jednej wizyty, co wyróżnia nas na tle innych placówek w Warszawie.

Oferujemy szeroki zakres usług, od konsultacji ortopedycznych dla dzieci i dorosłych, przez diagnostykę USG, po zabiegi małoinwazyjne, rehabilitację, fizykoterapię oraz masaże lecznicze i relaksacyjne. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którzy oczekują kompleksowej opieki i wsparcia na każdym etapie leczenia.

Dbamy o jakość naszych terapii, co jest odzwierciedleniem naszych głęboko zakorzenionych wartości. Rzetelność i precyzja diagnostyki to dla nas nie tylko obowiązek, ale i misja, którą realizujemy z niezmiennym zaangażowaniem. W ORTOMASTERS stosujemy nowoczesne metody terapeutyczne i dysponujemy najnowszą aparaturą medyczną firmy BTL, co pozwala nam na ciągłe podnoszenie standardów leczenia.

Nasze centrum to miejsce, gdzie każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego potrzeby i oczekiwania stanowią dla nas priorytet. Zapraszamy do ORTOMASTERS, gdzie profesjonalizm łączy się z troską o pacjenta, a nowoczesna medycyna spotyka się z ciepłem ludzkiego serca.

ORTOMASTERS Centrum Medyczne najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ORTOMASTERS Centrum Medyczne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ORTOMASTERS Centrum Medyczne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ORTOMASTERS Centrum Medyczne

Siedziba główna

Praca ORTOMASTERS Centrum Medyczne - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka medyczna (K/M)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

      RECEPCJONISTKA MEDYCZNA (K/M)

      Miejsce pracy: WARSZAWA - Mokotów

      Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

      Zapraszamy do kontaku!

      Zespół Ortomasters

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi recepcji
      • Udzielanie informacji o usługach oferowanych przez Ortomasters
      • Rejestracja oraz potwierdzanie wizyt pacjentów
      • Przygotowywanie dokumentacji pacjentów
      • Przyjmowanie i rozliczanie płatności zgodnie z procedurami
      • Obsługa kasy, drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń biurowych oraz bieżące prace administracyjne
      • Dbanie o wygląd recepcji oraz o wizerunek firmy
      • Współpraca z personelem medycznym w zakresie jak najlepszej obsługi pacjentów

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie
      • Mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji / recepcji medycznej
      • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Doświadczenie w obsłudze kasowej
      • Doskonała organizacja pracy
      • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
      • Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • Pracę w miłej atmosferze w przyjaznym i otwartym zespole
      • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
      • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie medycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • Zniżki na badania i testy diagnostyczne
      • Pracę w systemie zmianowym
      • Nowoczesne miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji Marina Mokotów

Pracodawcy w Warszawie