Czy to Twoja firma?

Empel Sp.z o.o. Sp.k praca

Kraków

Od momentu naszego powstania w 1995 roku w historycznym Krakowie, w Empel nieustannie dążymy do bycia pionierem w dziedzinie produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla przemysłu. Nasza specjalność to systemy zabezpieczeń i alarmowe, które są owocem naszej pasji i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony.

Nasze produkty, takie jak systemy sygnalizacji kradzieży, wykrywacze metali, czy zaawansowane systemy kontroli rentgenowskie, są projektowane i wytwarzane z myślą o najwyższych standardach. Dzięki własnemu zapleczu technologiczno-badawczemu, jesteśmy w stanie oferować innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają nowe kierunki w branży. Nasze nowoczesne przenośniki przemysłowe, systemy interkomowo-radiowęzłowe, czy zintegrowane systemy zarządzania, to tylko niektóre z przykładów naszej szerokiej gamy produktów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do realizacji projektów zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym, co świadczy o globalnym zasięgu i uznaniu naszej marki. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta i zdolność do dostarczania spersonalizowanych rozwiązań sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem w branży.

W Empel rozumiemy, że nasze produkty i usługi pełnią kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także kompleksowe wsparcie, które obejmuje doradztwo techniczne, realizację przedsięwzięć oraz pełną obsługę posprzedażową i serwisowanie urządzeń. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania własnej produkcji są gwarancją niezawodności i jakości, której można zaufać.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej oferty, która jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego przemysłu. W Empel jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości, dbając o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Empel Sp.z o.o. Sp.k najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Empel Sp.z o.o. Sp.k

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Empel Sp.z o.o. Sp.k

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Empel Sp.z o.o. Sp.k

Biuro Kraków

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Empel Sp.z o.o. Sp.k
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Szczecin
  4. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Empel Sp.z o.o. Sp.k - oferty archiwalne

  • Technik Instalator

    • 3 500-6 000 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie serwisów detektorów metali uruchamianie i montaż (praca wyjazdowa )
      • montaż systemów sygnalizacji kradzieży
      • wykonywanie instalacji nisko prądowych
      • opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami
      • wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, mailem, telefonicznie)
      • inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego
      • usuwanie awarii urządzeń dostarczanych przez firmę

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B
      • ukończone wykształcenie kierunkowe min. średnie lub zawodowe (na przykład: technik telekomunikacji, elektroinstalator, elektryk w teleinformatyk lub pokrewne) mile widziana praktyka w zawodzie
      • brak przeciwwskazań do pracy na wysokośc

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość rozwoju i awansu
      • narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku (samochód, komputer, telefon itp.)
      • szkolenia teoretyczne i praktyczne w terenie
      • pracę w młodym zespole
      • pracując w naszej firmie, nabędziesz wiedzę i doświadczenie, które pozwolą ci w przyszłości na zatrudnienie w wysoko wyspecjalizowanych przedsiębiorstwach technicznych.

Pracodawcy w Krakowie