Czy to Twoja firma?

OrientTouch praca

Kraków

Witajcie w Orient Touch, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a dbałość o detale tworzy niezapomniane doświadczenia. Nasza podróż rozpoczęła się w Krakowie, przy ulicy Stefana Batorego 4, gdzie 1 czerwca 2019 roku otworzyliśmy drzwi do świata pełnego relaksu i odprężenia. Chociaż nasza działalność zakończyła się 7 lutego 2022 roku, wspomnienia i doświadczenia, które stworzyliśmy, pozostają niezmienne.

Specjalizowaliśmy się w sztuce masażu erotycznego, oferując szeroki wachlarz technik, które były kluczem do głębokiego relaksu i odnowy biologicznej. Nasze usługi obejmowały masaż tantryczny, który otwierał drzwi do świata zmysłowości i duchowości, masaż wachlarzami, który delikatnie pobudzał skórę, masaż bambusem, oferujący niezwykłe doznania, oraz masaż lomi lomi, który był odzwierciedleniem harmonii i naturalnego przepływu energii.

Nie zapomnieliśmy również o technikach takich jak masaż kamieniami, który dostarczał głębokiego ciepła mięśniom, masaż balijski, będący odzwierciedleniem egzotycznej kultury Bali, oraz masaż antycellulitowy bańką chińską, który pomagał w walce z niechcianymi niedoskonałościami. Masaż Nuru Nuru, z jego unikalnymi właściwościami ślizgowymi, masaż aromatoterapeutyczny, który pobudzał zmysły, oraz klasyczny masaż, będący fundamentem dobrej kondycji fizycznej, również znajdowały się w naszym repertuarze.

Nasze usługi były odzwierciedleniem profesjonalizmu i zaangażowania, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Z dumą przyjmowaliśmy komplementy dotyczące umiejętności naszych masażystek, takich jak Lisy i Soni, które były naszymi ambasadorkami doskonałości. Nasze miejsce było oazą spokoju w samym centrum Krakowa, gdzie każdy mógł znaleźć chwilę dla siebie i doświadczyć prawdziwego relaksu.

W Orient Touch, każdy szczegół miał znaczenie, a nasze podejście do klienta było zawsze indywidualne i pełne empatii. Wierzyliśmy, że prawdziwy relaks i odprężenie są możliwe tylko wtedy, gdy połączymy fachowość z ciepłym, ludzkim podejściem. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na tej wyjątkowej podróży i którzy pozwolili nam być częścią swoich drogich chwil wytchnienia.

OrientTouch najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Masażysta Kraków
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OrientTouch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OrientTouch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OrientTouch

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
OrientTouch
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Lipce Reymontowskie
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca OrientTouch - oferty archiwalne

  • Orient Touch sp. z o.o. zatrudni masażystki

    OrientTouch
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Jesteśmy salonem z wieloletnim doświadczeniem o utrwalonej w Krakowie renomie. Specjalizujemy się masażu całościowowym orientalnym m.in aromatyczny, masaż z jedwaną chustą oraz kamieniami, bańke chińską, masaż klasyczny, japoński lifting twarzy i wiele innych.Doświadcznie mile widziane ale nie jest wymagane. Mile widziana znajmość jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.. Oferujemy elastyczny czas pracy.Praca na pełny etat, cześć etatu, weekendy. Dla nas naważniejsze jest zadowolnie naszch klientów i dobra atmosfera w zespole.

      Zakres obowiązków

      Wykonujemy masaż całego ciała. NIe oferujemy usług seksualnych. Masaż ma przynieść ulgę i ukojenie naszym klientom.

      Wymagania

      Wymagamy miłej aparycji oraz dobrego kontaktu z klientem. Mile widziany język angielski stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      możeliwość elstaycznych godzin pracy, stałe wysokie wynagrodznie miesieczne oraz przeszkolenie.

Pracodawcy w Krakowie