Czy to Twoja firma?

US Teile 24 e.K. praca

Warszawa

Od ponad dekady, my w US Teile 24 e.K., z pasją oddajemy się misji dostarczania najwyższej jakości części samochodowych dla klientów z całego świata. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Geesthacht, ale nasz zasięg jest międzynarodowy, dzięki współpracy z zaufanymi partnerami zarówno w Europie, jak i USA.

Założeni w 2010 roku, z dumą patrzymy na naszą historię, która jest świadectwem naszego zaangażowania w branżę motoryzacyjną. Nasz zespół, liczący od 11 do 50 specjalistów, jest sercem naszej firmy. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i pasji możemy codziennie spełniać oczekiwania naszych klientów.

Choć nie mówimy głośno o naszej misji czy wartościach, nasze działania mówią same za siebie. Długotrwałe doświadczenie i bliska współpraca z partnerami to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam nieustannie rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do zmieniających się potrzeb rynku.

W US Teile 24 e.K. wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdego dnia staramy się być godni zaufania naszych klientów, dostarczając części samochodowe, które są synonimem niezawodności i jakości. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się produktami i usługami, które dostarczamy z myślą o ich potrzebach. Razem możemy tworzyć historię sukcesu w świecie motoryzacji.

US Teile 24 e.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy US Teile 24 e.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca US Teile 24 e.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa US Teile 24 e.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
US Teile 24 e.K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca US Teile 24 e.K. - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. zakupów

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Jesteśmy sprzedawcą używanych części samochodowych każdego rodzaju. Dzięki naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu i współpracy z różnymi firmami partnerskimi w Europie i USA, posiadamy dużą ilość części zamiennych.
      Z pomocą logistyki wysokiej częstotliwości i wyrafinowanego magazynowania, doprowadziliśmy zaopatrzenie w oryginalne używane części zamienne w Europie na zupełnie nowy poziom. Do tej pory firma sprzedała produkty w ponad 21 krajach w Europie. Silna sieć gwarantuje, że firma otrzymuje rzadkie części zazwyczaj w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Struktura naszego portfolio wywodzi się z klasycznych grup produktów, takich jak podwozie, silnik, elektronika czy nadwozie.
      W celu wzmocnienia naszego działu handlowego poszukujemy zmotywowanego asystenta (m/f/d) w dziale zakupów - polsko-angielskiego.

      Zakres obowiązków

      Master data maintenance
      Creation of purchase orders
      Deadline control and processing of reminders
      Control of order confirmations
      Support in the procurement of materials
      Correspondence with suppliers
      Support in the processing of automatic purchase orders

      Wymagania

      Completed commercial training with ideally first professional experience in purchasing in an industrial company
      Confident handling of MS-Office applications
      Systematic, independent and goal-oriented way of working
      Flexibility and ability to work under pressure
      Ability to work in a team and to communicate
      Very good English and Polish language skills, both written and spoken
      German language would be an advantage

      Oferujemy

      A good and friendly working atmosphere
      regulated working hours
      Type of job: full time (Remote)
      Working hours:
      8-hour shift

Pracodawcy w Warszawie