Alkanclean

Czy to Twoja firma?

Alkanclean praca

Warszawa
Jako Alkanclean Warszawa, jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług sprzątających dla klientów w stolicy. Nasze usługi są odzwierciedleniem zaangażowania w dbałość o czystość i porządek, które są nieodzowne w codziennym życiu naszych klientów. Choć nie możemy podzielić się z Państwem pełną historią naszego rozwoju czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to nasza obecność w Warszawie świadczy o solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Zawsze staramy się być blisko ludzi, rozumieć ich potrzeby i odpowiadać na nie elastycznymi rozwiązaniami sprzątającymi, które wprowadzają harmonię i porządek do ich przestrzeni życiowych i zawodowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy, że nasza praca przyniesie Państwu pełną satysfakcję i poczucie komfortu.
Alkanclean najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Alkanclean

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Alkanclean

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Alkanclean

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Alkanclean
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Alkanclean - oferty archiwalne

  • Sprzątanie biura

    Alkanclean
    • 1 500-1 700 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Dzień dobry poszukuję chętnej Pani do sprzątania biura w Pruszkowie

      Zakres obowiązków

      Codziennie utrzymanie czystości w biurze

      • odkurzanie podłóg
      • mycie podłóg
      • wycieranie kurzy
      • wymiana worków
      • dokładanie papieru toaletowego i ręczników
      • sprzątanie toalet
      • sprzątanie pomieszczeń socjalnych
      • przecieranie przeszkleń

      Wymagania

      • sumienne wykonywanie obowiązków
      • chęci do pracy

      Oferujemy

      Oferuję :

      • umowę zlecenie
      • terminowe wynagrodzenie

Pracodawcy w Warszawie