Metlife Adam Lipka

Czy to Twoja firma?

Metlife Adam Lipka praca

Warszawa

Metlife Adam Lipka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Metlife Adam Lipka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Metlife Adam Lipka

Mapa Metlife Adam Lipka

Adres rejestrowy

Praca Metlife Adam Lipka - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - MetLife

    • 3 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • O nas

      W MetLife od ponad 150 lat rozwijamy się na świecie i w Polsce, Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie gdy zdrowie zawodzi oraz bezpieczeństwo każdego dnia. Tworzymy najlepsze produkty, których nasi Klienci potrzebują.

      W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy o charakterze:

      Agenta Ubezpieczeniowego

      Jeśli zaciekawiło Cię to ogłoszenie i nadal je czytasz to może oznaczać, że:

      • jesteś zmęczony obecną pracą lub brakuje Ci motywacji do działania
      • jesteś "świeżo upieczonym rodzicem" i chcesz godzić rodzicielstwo z rozwojem osobistym oraz zarabianiem pieniędzy
      • masz dużo kontaktów i łatwość w poznawaniu nowych ludzi
      • chcesz zmienić godziny pracy, ponieważ obecne Tobie nie odpowiadają
      • masz zobowiązania finansowe, przez które musisz podejmować kilka prac jednocześnie, kosztem swojego zdrowia i życia prywatnego
      • w swojej obecnej pracy napotkałeś szklany sufit i nie możesz się już dalej rozwijać

      Zakres obowiązków

      • edukacja Klientów nt. dostępnych do zaoferowania rozwiązań i wybór najkorzystniejszego
      • realizacja własnych celów sprzedażowych
      • poszukiwanie nowych Klientów i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi Klientami,
      • prowadzenie i realizacja kalendarza spotkań
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      Dołącz do nas jeśli:

      • masz doświadczenie w sprzedaży lub motywację aby je zdobyć
      • łatwo nawiązujesz kontakty z klientami
      • łatwo podtrzymujesz kontakt z rozmówcą
      • jesteś osobą przedsiębiorczą i zorganizowaną
      • umiejętnie zarządzasz własnym czasem
      • posiadasz minimum wykształcenie średnie

      Oferujemy

      • wysokie dochody i jasny system prowizyjny
      • wieloletnie wsparcie finansowe dla kandydata
      • dodatkowe premie oraz atrakcyjne konkursy
      • pracę w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole
      • możliwość, ale i prawo do awansu zapisane w ścieżce kariery
      • dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizowania własnych pomysłów
      • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife
      • wsparcie sprzedażowe Kierownika tak długo, jak tego potrzebujesz
      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatną opiekę medyczną
      • możliwość pracy zdalnej
      • elastyczny czas pracy
      • spotkania integracyjne
      • brak dress code'u

Pracodawcy w Warszawie