CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB      SP Z O.O

Czy to Twoja firma?

CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O praca

Warszawa

Firma CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB działa na rynku motoryzacyjnym od 2014 roku. Podstawowym założeniem jej działalności jest kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych i naprawy blacharsko lakiernicze oraz obsługa flot samochodowych w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych.

CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Blacharz Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radzymin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CENTRUM MOTORYZACJI BEMOWO CMB SP Z O.O - oferty archiwalne

  • Blacharz, Zbrojarz samochodowy.

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Warsztat blacharsko lakierniczy, poszukuje pracowników na stanowisko Zbrojarza i Blacharza samochodowego z doświadczeniem. Oferujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, mozliwośc rozwoju. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na danym stanowisku i umiejętności pracy pod presją czasu.

      Proszę przesyłać CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Oferty bez tego nie będą brane pod uwagę. firma odpowie tylko na wybrane oferty.

      Zakres obowiązków

      Warsztat blacharsko lakierniczy, poszukuje pracowników na stanowisko Zbrojarza i Blacharza samochodowego z doświadczeniem

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy

      • doświadczenia na danym stanowisku
      • umiejętności pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • pracę w młodym dynamicznym zespole,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • mozliwośc rozwoju.

Pracodawcy w Warszawie