AmRest Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

AmRest sp. z o.o. praca

Wrocław
Jako AmRest, jesteśmy dumnym liderem w branży gastronomicznej, z główną siedzibą we wspaniałym Wrocławiu. Nasze restauracje i placówki gastronomiczne, w tym znane i lubiane marki takie jak KFC, Starbucks oraz Pizza Hut, są sercem naszej działalności. Z ponad 2143 sklepami w 21 krajach i zespołem ponad 45 000 pracowników, nieustannie dążymy do bycia europejskim liderem, który inspiruje globalny przemysł restauracyjny. Jako część "AmRest HOLDINGS SE", jesteśmy zobowiązani do innowacji i jakości, co potwierdza nasza marka Pizza Hut, tworząca radosne doświadczenia od 1958 roku. Nasza misja to nie tylko serwowanie wyśmienitego jedzenia, ale także kreowanie miejsc, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego odkrywania smaków i doświadczeń, które oferujemy w AmRest – razem tworzymy przyszłość gastronomii.
AmRest Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy AmRest Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AmRest Sp. z o.o

Mapa AmRest Sp. z o.o

Siedziba główna

Praca AmRest Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik Restauracji

    • 18-20 zł / godz.
    • Rawicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRACA W BURGER KING TO:

      • Fajni ludzie - ani się obejrzysz, jak dołączysz do naszej zgranej paczki przyjaciół.
      • Elastyczne godziny pracy - sam zdecydujesz kiedy i ile pracujesz.
      • Stabilna i uczciwa praca - jasne zasady i oczekiwania, a kasa zawsze na czas.
      • Mistrzowskie szkolenia - by zapewnić Ci dobry start, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia.
      • Premie i nagrody za osiągnięcia - godne prawdziwego Króla i Królowej.
      • Dodatkowe benefity - możliwość skorzystania z multikarneto sportowego, ubezpieczenia geupowego oraz opieki medycznej.
      • Duuużo dobrego jedzenia - codziennie w ramach przerwy Twoje ulubione produkty Burger King w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo zniżki na produkty Starbucks, KFC oraz Pizza Hut.
      • Rozwój w zasięgu ręki - jeśli tylko masz duży apetyt... na więcej.

      Zakres obowiązków

      Jako pracownik restauracji odpowiedzialny będziesz za
      - dostarczanie naszym gościom doskonałych produktów

      - wyjątkowej i szybkiej obsługi

      - utrzymanie restauracji w czystości.

      Wymagania

      Jeśli jesteś osobą:

      - otwartą

      - komunikatywną

      - nie boisz się wyzwań

      - masz chęci do nauki

      NASZ ZESPÓŁ CZEKA NA CIEBIE!

      Oferujemy

      Zapewnimy Ci szkolenie wdrożeniowe w Poznaniu w Burger King Avenida (Dworzec Kolejowy)*, elastyczne godziny pracy i stawkę godzinową w wysokości 19,50 netto**.

      *zwrócimy Ci koszty dojazdu a czas jaki na niego poświęcisz wliczymy w Twoje godziny pracy

      *stawka dla uczniów i studentów do 26 roku życia

Pracodawcy w Wrocławiu