Czy to Twoja firma?

MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK praca

Warszawa

Witaj, jestem Magdalena Smędzik, założycielka Biura Rachunkowego MAGFIN. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Warszawy, w lutym 2011 roku, z misją dostarczania usług najwyższej jakości w obszarze rachunkowości i doradztwa podatkowego. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać przedsiębiorców, oferując pełną obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową oraz sporządzanie sprawozdań finansowych i analiz ekonomiczno-finansowych.

Nasza praca to nie tylko liczby i raporty, to przede wszystkim zrozumienie potrzeb naszych klientów i dostosowanie do nich naszych usług. Stawiamy na transparentność, dokładność i profesjonalizm, co potwierdza Licencja Ministerstwa Finansów, na podstawie której działamy. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu, sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz ZUS, a także reprezentacji naszych klientów w urzędach i instytucjach.

W MAGFIN rozumiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest indywidualne i skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Nasze usługi kadrowo-płacowe oraz kosztorysy budowlane są świadectwem naszej wszechstronności i zaangażowania w różnorodne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej.

Jako firma zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się mieście, jakim jest Warszawa, jesteśmy świadkami i uczestnikami ciągłych zmian na rynku. Dążymy do tego, aby nasza oferta była zawsze aktualna i odpowiadała na bieżące wyzwania rynkowe.

Zapraszamy do współpracy z MAGFIN, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym podejściem, a kompleksowa obsługa księgowa staje się fundamentem sukcesu Twojej firmy. Razem możemy osiągnąć więcej.

MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy księgowy

    Biuro Rachunkowe MM Sp. z o.o.
    • 3 600-4 500 zł netto (+ VAT) / mies.
    • Piaseczno
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Księgowy / Księgowa

    GRUPA REB sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK

Siedziba główna

MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca MAGFIN MAGDALENA SMĘDZIK - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw księgowości

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wprowadzanie danych do systemu, dekretowanie dokumentów księgowanych, inne prace biurowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, 6 m-cy doświadczenia zawodowego, znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie dobrym. Obowiązki: Wprowadzanie danych do systemu, dekretowanie dokumentów księgowanych, inne prace biurowe. [Zgłoszenia: 502 031 921, email: biuro.magfin@wp.pl ]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie