Czy to Twoja firma?

HENRYK KOSTRUBIEC praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2020 roku, "HENRYK KOSTRUBIEC" z Lublina zyskał reputację wszechstronnego dostawcy, który z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością. Jako firma z głębokimi korzeniami w województwie lubelskim, jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć lokalnej społeczności, dostarczając szeroki wachlarz produktów i usług.

Nasza oferta to przede wszystkim wytwarzanie gotowych posiłków i dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Rozumiemy, jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego stawiamy na jakość i wygodę, oferując smaczne i zdrowe opcje dla tych, którzy nie zawsze mają czas na przygotowanie posiłków.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu robót budowlanych wykończeniowych, dbając o to, by każdy projekt był realizowany z największą starannością i precyzją. Nasze doświadczenie w tej branży pozwala nam na tworzenie przestrzeni, które są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Jesteśmy także aktywni w sektorze detalicznym, oferując szeroki asortyment żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Nasze sklepy, zarówno wyspecjalizowane, jak i niewyspecjalizowane, są miejscem, gdzie klienci mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, pod jednym dachem.

Dodatkowo, nasza działalność obejmuje usługi pocztowe i kurierskie, co pozwala nam na szybką i efektywną komunikację oraz dostarczanie produktów do naszych klientów. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność w tych usługach, dlatego nieustannie pracujemy nad ich udoskonaleniem.

Nasza działalność rozciąga się również na obszar usług związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni, co świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie zrównoważonego i przyjaznego środowiska.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, jesteśmy przekonani, że nasza wszechstronność i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług są kluczem do sukcesu. Nasz status aktywnej działalności gospodarczej jest dla nas źródłem dumy i motywacji do dalszego rozwoju.

W "HENRYK KOSTRUBIEC", każdy dzień to nowa szansa, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i przyczynić się do poprawy jakości ich życia. Zapraszamy do współpracy i odkrycia bogactwa naszej oferty.

HENRYK KOSTRUBIEC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HENRYK KOSTRUBIEC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HENRYK KOSTRUBIEC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HENRYK KOSTRUBIEC

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
HENRYK KOSTRUBIEC
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca HENRYK KOSTRUBIEC - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • 3 750-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu spożywczego Stokrotka Express, znajdującego się na Mokotowie przy ul. Komputerowej 7 (boczna ul. Cybernetyki).

      Zakres obowiązków

      - obsługa klientów na sali sprzedaży

      - dbanie o wizerunek sklepu

      - dbanie o prawidłowe zatowarowanie sklepu i czystość

      Wymagania

      -dobra organizacja pracy

      -samodzielność i uczciwość

      -zaangażowanie i chęci do pracy

      -dyspozycyjności

      -książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      -dobrą atmosferę w pracy (bezkonfliktowi i sympatyczni mieszkańcy)

      -wypłaty zawsze na czas do 10 każdego miesiąca

      -zatrudnienia na umowę o pracę

      -podstawa 3750 brutto + premie miesięczne uzależnione od wyników

      student/uczeń 18.30zł netto/h.

      -elastyczny grafik

      Praca zmianowa: 5:45-14:15, 14:15-23:15, 10:00-18:00, sklep czynny w godzinach 6:00-23:00.

Pracodawcy w Warszawie