Express HR Jolanta Konopka

Czy to Twoja firma?

Express HR Jolanta Konopka praca

Warszawa

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement ,  wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Express HR Jolanta Konopka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy Express HR Jolanta Konopka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Express HR Jolanta Konopka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Express HR Jolanta Konopka

Siedziba główna

Express HR Jolanta Konopka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Express HR Jolanta Konopka - oferty archiwalne

  • Samodzielna/y Księgowa/y

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej – Permanent Placement , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

      Obecnie dla naszego Klienta – poszukujemy osoby na stanowisko:

      Samodzielna/y Księgowa/y

      Miejsce pracy: Warszawa – Ursynów

      Zakres obowiązków

      Główne zadania:

      • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi przepisami spółek prawa handlowego
      • Weryfikowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
      • Dekretacja i księgowanie dokumentów
      • Sprawozdawczość do instytucji zewnętrznych ( GUS, Banki)
      • Sporządzanie sprawozdań finansowych
      • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT,VAT UE)
      • Sporządzanie wewnętrznej sprawozdawczości na potrzeby Zarządu
      • Potwierdzanie i uzgadnianie sald
      • Odpowiedzialność za obsługę kadrowo- płacową (do 10 pracowników)
      • Prowadzenie rozliczeń z ZUS (obsługa programu Płatnik)

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • Wyższego wykształcenia z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
      • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie księgowym i 2-letnie na stanowisku samodzielnego księgowego wykonującego pełny zakres czynności księgowych
      • Biegłej znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, podatków, rozliczeń z ZUS oraz płac
      • Orientacji w aktualnych zmianach prawa i przepisach podatkowych
      • Rzetelności, dokładności, punktualności w zakresie realizacji zadań
      • Znajomość programu Rewizor GT, Gratyfikant GT będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze prosperującej, kameralnej firmie, bez nawyków korporacyjnych
      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Kursy, szkolenia
      • Samodzielne stanowisko pracy
      • Pracę w stabilnym zespole z wieloletnim doświadczeniem
      • Bardzo pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
      • Pyszną kawę na co dzień
      • Całoroczną prenumeratę Gofin

Pracodawcy w Warszawie