Czy to Twoja firma?

Beauty In sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy Beauty In, Twoim przewodnikiem po świecie piękna i ekspertem w kreowaniu wydarzeń, które inspirują i edukują. Nasza historia zaczyna się w sercu Polski, w Łodzi, gdzie każdego dnia tworzymy coś wyjątkowego dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w organizacji targów, wystaw i kongresów, które są nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszych trendów w branży beauty, ale również platformą wymiany doświadczeń i wiedzy. Nasze wydarzenia to miejsce spotkań dla profesjonalistów i pasjonatów, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jesteśmy również wydawcą czasopism i periodyków, które dostarczają wartościowych treści i najświeższych informacji z branży. Nasze publikacje to połączenie inspiracji, porad ekspertów i najnowszych newsów, które są nieodzownym elementem codziennej dawki wiedzy dla naszych czytelników.

Edukacja pozaszkolna to kolejny filar naszej działalności. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie i rozwój są kluczem do sukcesu, dlatego oferujemy szereg kursów i warsztatów, które pomagają rozwijać umiejętności i pasje.

W erze cyfrowej nie zapominamy o znaczeniu internetu. Nasz sklep online to miejsce, gdzie każdy może znaleźć wysokiej jakości kosmetyki i artykuły toaletowe, które pomogą podkreślić indywidualne piękno. Dbamy o to, by nasza oferta była zawsze aktualna i odpowiadała na potrzeby naszych klientów.

Rozumiemy również moc reklamy, dlatego oferujemy pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe zarówno w mediach drukowanych, jak i elektronicznych. Pomagamy markom dotrzeć do ich odbiorców, tworząc skuteczne kampanie, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.

Nasza pasja do storytellingu znajduje odzwierciedlenie w produkcji i dystrybucji filmów oraz programów telewizyjnych. Tworzymy treści, które nie tylko bawią, ale także inspirują i przekazują wartościowe przesłanie.

W Beauty In wierzymy, że piękno to coś więcej niż wygląd. To sposób na wyrażenie siebie, odzwierciedlenie osobowości i stanu ducha. Nasze wartości to zaangażowanie, innowacyjność i dążenie do doskonałości we wszystkim, co robimy. Zapraszamy Cię do świata Beauty In, gdzie piękno spotyka się z pasją i profesjonalizmem.

Beauty In Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik magazynu Łódź
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Beauty In Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beauty In Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Beauty In Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Beauty In Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Manager Salonu

    Beauty In Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Duszy Smaki to wyjątkowe miejsce w sercu Warszawy, oferujące starannie dobrane, bezpieczne, selektywne kosmetyki oraz delikatesy smakowe, wszystko produkowane z pasją przez rodzinne firmy. Stawiamy na marki organiczne oraz te wykorzystujące innowacyjne odkrycia naukowe.

      Organizujemy kameralne spotkania testowe i degustacyjne oraz warsztaty domowej pielęgnacji. Nasi eksperci pomogą dobrać spersonalizowane produkty oraz przedstawią skuteczne rytuały pielęgnacji. Zapomnij o miejskim zgiełku i zanurz się w spokojnej przyjemnej atmosferze Duszy Smaki.

      Obecnie do naszego concept store w Warszawie poszukujemy:

      Managera salonu

      Zakres obowiązków

      Jakie zadania czekają na Ciebie?

      - Zarządzanie pracą salonu;

      - tworzenie pomysłów na promocje sklepu;

      - organizacja i planowanie warsztatów kosmetycznych;

      - tworzenie standardów i bezpośrednia obsługa Klientów w salonie;

      - rozliczanie i organizacja grafiku pracy;

      - planowanie zamówień w oparciu o wyniki sprzedaży;

      - bieżąca współpraca i raportowanie wyników do działu handlowego Spółki

      Wymagania

      Jeżeli:

      - pasjonują Cię nowe, oryginalne tematy;

      - uwielbiasz dobrej jakości, niszowe produkty;

      - poszukujesz kreatywnych rozwiązań;

      - znasz język angielski;

      - oczekujesz dużej swobody w działaniu;

      - uwielbiasz pracę z ludźmi;

      - swobodnie prowadzisz spotkania z klientami i warsztaty;

      - lubisz dynamikę, aktywność w działaniach;

      - social media nie mają dla Ciebie tajemnic.

      Wyślij do nas swoje CV !

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      - zatrudnienie na umowę o pracę wraz z motywującym systemem premiowym powiązanym z wynikami salonu;

      - kameralną, przyjazną atmosferę pracy;

      - dużą samodzielność działania;

      - szkolenia produktowe;

      - możliwość rozwoju w branży Beauty.

Pracodawcy w Łodzi