Czy to Twoja firma?

CVwork.pl praca

Warszawa

Zajmujemy się publikowaniem tekstów o tematyce rekrutacji i aplikowania do pracy. W naszej ofercie znajduje się kilka wzorów CV.

CVwork.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Copywriter Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy CVwork.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CVwork.pl

Mapa CVwork.pl

Adres rejestrowy

Praca CVwork.pl - oferty archiwalne

  • Copywriter

    CVwork.pl
    • Warszawa
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • CVwork.pl to strona internetowa zajmująca się publikacją tekstów o tematyce biznesowo - pracowniczej.

      Do naszego zespołu szukamy początkującego copywritera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie ok. 100k zzs tygodniowo.

      Nasza strona porusza głównie tematy związane z pisaniem CV, aplikowaniem do pracy i rekrutacją. Rozwijamy portal o kolejne funkcjonalności.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie artykułów na podany temat
      • Redagowanie gotowych tekstów
      • Współpraca ze specjalistą SEO

      Wymagania

      Szukamy osoby, która:

      • posiada wysokie umiejętności dot. tworzenia tekstów (poprawność stylistyczna, znajomość zasad interpunkcji oraz ortografii)
      • jest chętna do nauki i otwarta na nowe doświadczenia
      • włada tzw. lekkim piórem

      • ma kreatywne podejście do realizowanych działań

      Oferujemy

      zatrudnienie w formie praktyk i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności kandydata.

Pracodawcy w Warszawie