Czy to Twoja firma?

ZID-COM sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu Warszawy, tam gdzie innowacja spotyka tradycję, znajduje się ZID-COM – nasza firma, która z pasją oddaje się naprawie i konserwacji maszyn. Nasza historia to opowieść o wieloletniej praktyce, która pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów i solidną pozycję w branży. Specjalizujemy się w dostarczaniu specjalistycznego oprzyrządowania do konserwacji oraz wszelkich napraw i remontów dźwigów. Nasza oferta obejmuje wsparcie dla wiodących marek takich jak OTIS, SCHINDLER, KONE, THYSSEN, a także dla dźwigów produkowanych w Polsce.

Jesteśmy dumni, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy – potwierdzają to europejskie certyfikaty oraz uprawnienia UDT, które posiadamy. To dla naszych klientów znak, że bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem. Każdego dnia staramy się być godnym zaufania partnerem, który nie tylko reaguje na potrzeby rynku, ale również wyznacza nowe kierunki rozwoju w dziedzinie konserwacji maszyn.

Choć nie ujawniamy wszystkich kart, nasz kapitał zakładowy w wysokości 60 000,00 ZŁ świadczy o stabilności finansowej i determinacji w dążeniu do doskonałości. Nasza przyszłość jest jasna, a nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje nieustające.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie niezawodność, profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Razem możemy osiągnąć więcej i zapewnić bezpieczeństwo oraz długowieczność maszynom, które są nieodłącznym elementem współczesnego świata.

ZID-COM sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZID-COM sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZID-COM sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZID-COM sp. z o.o.

Warsztat

Praca ZID-COM sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik konserwatora dźwigów osobowych

    ZID-COM sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Potrzebujemy pomocników konserwatora dźwigów osobowych (wind).

      Praca razem z konserwatorem polega na pomaganiu mu w pracy w czasie serwisowania wind.

      Usługi wykonujemy na terenie Warszawy. Brygada wyposarzona jest w samochód serwisowy.

      Można sie jednocześnie uczyć zawodu konserwatora i zdać egzamin UDT.

      Zakres obowiązków

      • Czynny udział w pracach konserwacyjnych pod nadzore konserwatora z Uprawnieniami UDT

      Wymagania

      • Brak - przyuczamy do zawodu.

      Oferujemy

      • ZUS, US, BHP, telefon, po okresie próbnym samochód, szkolenia, wyrabiamy uprawnienia SEP, itp itd.

Pracodawcy w Warszawie