Czy to Twoja firma?

Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK praca

Kraków

Od momentu naszego założenia w 1999 roku, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości opieki w dziedzinie pielęgniarstwa szkolnego. Nasza firma, z siedzibą w malowniczym Krakowie przy Osiedlu Na Skarpie, jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a doświadczenie łączy się z innowacyjnością.

Rozpoczęliśmy naszą działalność 1 stycznia 2000 roku, kierując się pasją do zdrowia i edukacji. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy jakości życia uczniów, dbając o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Pielęgniarstwo szkolne to nie tylko nasza specjalność, ale przede wszystkim misja, którą realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wysokimi standardami opieki, co pozwala nam budować trwałe i pełne zaufania relacje z placówkami oświatowymi oraz rodzicami. Współpracując z nami, mogą być pewni, że ich dzieci są pod najlepszą opieką.

Chociaż nie dysponujemy pełnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza wyróżniają nas na tle konkurencji. Z dumą podkreślamy, że nasza działalność jest wyrazem głębokiego zrozumienia potrzeb zdrowotnych młodego pokolenia.

Wszystko to, co robimy, jest podyktowane pragnieniem zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia uczniów, którzy są przyszłością naszego społeczeństwa. Jesteśmy przekonani, że zdrowe i szczęśliwe dzieci to podstawa silnej i prosperującej wspólnoty.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w znaczenie profesjonalnej opieki zdrowotnej w edukacji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

Oferty pracy Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK

Siedziba główna

Praca Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    Niepubliczny Zakład Pielęgniarstwa SzkolnegoMEDYCYNA SZKOLNA S.C. ALINA MAJEROWICZ, GRAŻYNA FIELEK
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pielęgniarka w szkole

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarskie, lub wyższe
      • Uprawnienia: DYPLOM, kurs nauczania lub pediatryczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie