P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW

Czy to Twoja firma?

P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW praca

Klucze

Nasza firma, P.P.U.H. „STATECH”, powstała w 2000 roku. Od początku istnienia dokładamy starań, aby nazwa ta była synonimem jakości, solidności i terminowości. Świadczymy kompleksowe usługi oraz dostarczamy różnorodne rozwiązania dla przemysłu papierniczego. W Europie Centralnej reprezentujemy firmy specjalizujące się w produkcji podzespołów i części dla maszyn papierniczych, tekturnic oraz maszyn przetwórstwa papieru. Nasi Partnerzy to marki znane na świecie od wielu lat.

Równocześnie ze sprzedażą wysokiej jakości produktów zapewniamy swoim klientom wykwalifikowany serwis obejmujący pełen zakres rozwiązań dla przemysłu papierniczego. Realizujemy kompleksowe zaopatrzenie oraz opracowujemy rozwiązania spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW

Siedziba główna

P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Bielsko-Biała
  3. Olkusz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca P.P.U.H. "STATECH" MOLENDA STANISŁAW - oferty archiwalne

  • Doradca techniczno - handlowy

    • Klucze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca w naszym zespole to przede wszystkim poznawanie tajników branży papierniczej, produkcji, rozwiązywanie problemów, dobieranie właściwych technologii, a także wykonywanie drobnych napraw lub podłączeń oraz serwisów/prób, także przy użyciu środków chemicznych. Stanowisko doradcy techniczno-handlowego opiera się przede wszystkim na pracy w bezpośrednim kontakcie z klientem, zarówno na miejscu - w biurze jak i w zakładach produkcyjnych na terenie całego kraju.

      Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługa klientów na terenie całego kraju, w tym wyjazdy służbowe
      • przygotowanie ofert handlowych
      • wsparcie techniczne - rozwiązywanie zagadnień technicznych u klientów
      • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
      • tworzenie dokumentacji technicznej i ofertowej
      • realizacja planu sprzedaży, sporządzanie raportów

      Wymagania

      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • prawo jazdy kat. B
      • dostępność - gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
      • umiejętności samodzielnej pracy
      • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
      • wysoki poziomu kultury osobistej oraz komunikatywność
      • zaangażowanie

      Dodatkowym atutem będzie:

      • znajomość rysunku technicznego
      • znajomość podstaw mechaniki / chemii

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie, bezpośrednio reprezentującej producentów
      • umowę o pracę
      • system premii uwzględniający wyniki sprzedaży
      • pakiet wdrożeniowy na start - wiedza produktowa i szkolenie z technik sprzedaży
      • niezbędne narzędzia pracy - służbowy komputer, telefon komórkowy, odzież techniczna
      • możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
      • możliwość podróżowania na terenie całego kraju oraz za granicę
      • pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Pracodawcy w Kluczach