E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O

Czy to Twoja firma?

E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O praca

Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 20 000 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 300 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 1000 osób.Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O

Siedziba główna

Praca E100 INTERNATIONAL TRADE SP Z.O.O - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie

      • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych

      • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów

      • Prowadzenie negocjacji handlowych

      • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami

      • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych

      • Raportowanie

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży B2B

      • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych

      • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych

      • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy

      • Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny

      • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych)

      • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa

      • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe

      • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych

Pracodawcy w Warszawie