Czy to Twoja firma?

FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA praca

Wojnicz

Witaj! Jesteśmy Florpak, dumnie zakorzenieni w sercu Warszawy, gdzie nasza pasja do naturalnych smaków ożywa w każdej misce naszej zupy. Nasza specjalność to innowacyjne zupy kremy z soczewicy oraz starannie wyselekcjonowana oferta zup, które zdobywają serca smakoszy dzięki swojej autentyczności i bogactwu smaku.

W Florpak wierzymy, że prawdziwa jakość zaczyna się od składników. Dlatego nasze produkty są kompozycją wyłącznie naturalnych elementów, wolnych od sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. To nasza obietnica czystości i świeżości, którą dostrzeżesz w każdym łyku naszych zup.

Choć nie możemy się podzielić pełną historią naszego rozwoju czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, możemy zapewnić, że nasza dedykacja dla jakości i innowacji jest niezachwiana. Nasze produkty są odzwierciedleniem tej filozofii, a nasze zaangażowanie w tworzenie zdrowych i smacznych opcji spożywczych jest niezmiennie silne.

Zapraszamy do zakładki „Relacje inwestorskie”, gdzie możesz odkryć więcej o naszej działalności i zaangażowaniu w tworzenie wartości nie tylko dla naszych klientów, ale i inwestorów. Wierzymy, że przejrzystość i uczciwość to fundamenty trwałych relacji.

Jesteśmy Florpak - twoje źródło naturalnych, pełnych smaku doznań, które sprawią, że każdy posiłek będzie nie tylko odżywczy, ale i wyjątkowy. Zapraszamy do odkrycia naszych zup i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie prostotę, naturalność i niepowtarzalny smak.

FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży (o)

    FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA
    • Wojnicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - aktywna współpraca w realizacji zadań sprzedaży,
      - kompleksowa obsługa zamówień od Odbiorców,
      - przygotowywanie dokumentacji transportowej, jakościowej do wysyłek
      - przygotowywanie zamówień do Dostawców

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: 1 rok doświadczenia na stanowisku, znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość programu Comarch Optima, umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (Word, Excel), wykształcenie wyższe. Praca w Wojniczu od pon. do pt. na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie 2 800 zł brutto. Kontakt: FLORPAK SPÓŁKA AKCYJNA., ul. Warszawska 29, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny 501 151 035, CV można przesyłać na adres e-mail: urszula@florpak.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wojniczu