Czy to Twoja firma?

Adam Gajewski Usługi Transportowe praca

Warszawa

Adam Gajewski Usługi Transportowe Sokołówek to firma działająca w branży transportowej, specjalizująca się w transporcie drogowym i spedycji. Nasze usługi transportowe są odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie priorytetem jest niezawodność i terminowość dostaw. Choć nie dysponujemy pełnymi informacjami o historii firmy czy jej pozycji na rynku, jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w branży transportu mieszkanego pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma, choć nie ujawniająca wielu danych, stawia na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Zaufanie, które budujemy każdego dnia wśród naszych klientów, jest fundamentem naszej działalności. W każdym aspekcie naszej pracy dążymy do tego, aby być postrzeganym jako solidny i godny zaufania partner w dziedzinie transportu i logistyki.

W Adam Gajewski Usługi Transportowe Sokołówek rozumiemy, że transport to więcej niż przemieszczanie towarów – to kluczowy element łańcucha dostaw, który wpływa na sukces naszych klientów. Dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, dbając o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z Adam Gajewski Usługi Transportowe Sokołówek, gdzie doświadczenie łączy się z pasją do transportu, a każde zlecenie traktowane jest z indywidualnym podejściem i maksymalną starannością.

Adam Gajewski Usługi Transportowe najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Adam Gajewski Usługi Transportowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adam Gajewski Usługi Transportowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Adam Gajewski Usługi Transportowe

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Adam Gajewski Usługi Transportowe
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Adam Gajewski Usługi Transportowe - oferty archiwalne

  • Kurier

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
      • Zatrudnię kierowcę - kuriera

      Praca w firmie kurierskiej DHL. Magazyn firmy mieści się na ul. Osmańskiej 2. Praca od poniedziałku do piątku. Stały rejon do obsługi Warszawa Wola.

      Zakres obowiązków

      • załadunek i rozładunek przesyłek
      • realizacja dostaw i odbiorów zgodnie ze standardami firmy
      • prawidłowe rozliczenie dokumentów
      • prawidłowa eksploatacja powierzonego samochodu, dbanie o powierzone mienie

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B
      • doświadczenie w prowadzeniu samochodu
      • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
      • niekaralność
      • punktualność, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
      • wysoka kultura osobista i komunikatywność

      więcej informacji pod numerem 790880994

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • zarobki w przedziale 3800 - 5000 (netto)

Pracodawcy w Warszawie